Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Leeds - Kuala Lumpur uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Leeds Havalimanına Ulaşım

Leeds Bradford Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Leeds Bradford Havalimanı

Birleşik Krallık ülkelerinden biri olan İngiltere, Britanya Adası’nda bulunuyor. Bilinen ilk yerli halkı Keltler olan ülke, Anglosakson akınlarına uğramış ve bunun sonucunda bugün İngiltere ve İngiliz adlarının kökeninin geldiği Anglus halkları sayesinde bu isimler almıştır. Tudor Hanedanı ile güçlenen İngiltere Krallığı, son olarak günümüzde temsili monarşiyle diplomasisini sürdürüyor ve monarşinin başında II. Elizabeth yer alıyor. İngiltere’nin Keltlerle başlayan tarihinden bahsederken, bugün bazı şehir ve köylerinde Keltlerden gelen isimlere rastlamak da mümkün. Leeds de bu şehirlerden biri. Kelt kökenli bir isim olan Leeds, geçmişte Loidis olarak anılan bir ormandan adını alıyor. Victoria Dönemi’nden kalan yapılara rastlayabileceğiniz şehirde, daha geriye gidebilir, 12’nci yüzyıldan eserlerle de karşılaşabilirsiniz. Ülkenin finans ve ticaret merkezlerinden biri olan Leeds’e ulaşım Leeds Bradford Havalimanı üzerinden gerçekleştiriliyor. Şehir merkezinden Leeds Bradford Havalimanı’na birkaç farklı yöntemle ulaşılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleriyle Birleşik Krallık’ta da pek çok seyahatiniz süresince transferlerinizi güvenli ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilmek elinizde. Aerobilet’in transfer sayfası üzerinden hem transfer tarifelerini inceleyebilir hem de rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Leeds seyahatinizde de Leeds Bradford Havalimanı’na ulaşım için Aerobilet’in birbirinden cazip transfer tarifeleri sizleri bekliyor olacak. Transferleri dert etmeyin ve tek yön ya da gidiş dönüş transfer süreçlerinizi önceden planlamanın ayrıcalığını yaşayın.

Otobüs

Leeds Bradford Havalimanı’na yolcu transferleri sağlayan otobüs hatları bulunuyor. 737, 747, 757 ve 967 numaralı otobüsleri havalimanı transferleriniz için kullanabilirsiniz.

Tren

Leeds’te havalimanı transferlerinizi gerçekleştirmek için değerlendirebileceğiniz bir diğer yöntem de trenle ulaşım olacak. Dilerseniz Şehir merkezinden ya da çevredeki diğer destinasyonlardan Leeds Bradford Havalimanı’na trenle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Leeds Bradford Havalimanı’na taksiyle transfer sağlamak da mümkün. Şehir merkezinden havalimanına taksiyle 25 dakikada gidebilirsiniz.

Kuala Lumpur Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı

Doğu ve batı olmak üzere iki kara parçasından oluşan ve 13 yönetim bölgesi bulunan Malezya, Güneydoğu Asya’da yer alıyor. Doğal güzellikleriyle ön plana çıkan, topraklarının yüzde 61’i orman olan bu cennet ülkenin başkenti Kuala Lumpur ise, hızla gelişen kozmopolit yapısıyla göz dolduruyor. Kuleleri, gökdelenleri, plaza ve alışveriş merkezleriyle tam bir metropol olan Kuala Lumpur’a dünyanın dört bir yanından her yıl pek çok ziyaretçi geliyor. Şehrin uluslararası uçuşlarını Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı karşılıyor. Havalimanından transferler birkaç farklı yöntemle gerçekleşebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Havalimanı transfer hizmetleriyle 7 kıtada hemen tüm ülkelere güven, konfor ve lüksü taşıyan Aerobilet transfer hizmetleri, Kuala Lumpur seyahatinizde de yanınızda. Birbirinden cazip ve etkili çözümler sunan transfer tarifelerinden dilediğinizi seçebilir, rezervasyonlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize güven içinde varabilirsiniz. Alternatif talep ve sorularınız için Aerobilet destek hattından transfer yetkilileriyle görüşebilirsiniz.

Otobüs

Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine transfer için dilerseniz havalimanı otobüslerini de tercih edebilirsiniz. Havalimanının sunduğu servis hizmetleriyle şehrin merkezi noktalarına seyahat edebilirsiniz.

Taksi

Kuala Lumpur şehir merkezine ya da otelinize kadar transferinizi taksiyle gerçekleştirmeniz de mümkün. Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı’nın yolcu çıkışında taksi bulabilir ve bir saat içerisinde şehir merkezinde olabilirsiniz.