Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Leeds - Luanda uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Leeds Havalimanına Ulaşım

Leeds Bradford Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Leeds Bradford Havalimanı

Birleşik Krallık ülkelerinden biri olan İngiltere, Britanya Adası’nda bulunuyor. Bilinen ilk yerli halkı Keltler olan ülke, Anglosakson akınlarına uğramış ve bunun sonucunda bugün İngiltere ve İngiliz adlarının kökeninin geldiği Anglus halkları sayesinde bu isimler almıştır. Tudor Hanedanı ile güçlenen İngiltere Krallığı, son olarak günümüzde temsili monarşiyle diplomasisini sürdürüyor ve monarşinin başında II. Elizabeth yer alıyor. İngiltere’nin Keltlerle başlayan tarihinden bahsederken, bugün bazı şehir ve köylerinde Keltlerden gelen isimlere rastlamak da mümkün. Leeds de bu şehirlerden biri. Kelt kökenli bir isim olan Leeds, geçmişte Loidis olarak anılan bir ormandan adını alıyor. Victoria Dönemi’nden kalan yapılara rastlayabileceğiniz şehirde, daha geriye gidebilir, 12’nci yüzyıldan eserlerle de karşılaşabilirsiniz. Ülkenin finans ve ticaret merkezlerinden biri olan Leeds’e ulaşım Leeds Bradford Havalimanı üzerinden gerçekleştiriliyor. Şehir merkezinden Leeds Bradford Havalimanı’na birkaç farklı yöntemle ulaşılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleriyle Birleşik Krallık’ta da pek çok seyahatiniz süresince transferlerinizi güvenli ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilmek elinizde. Aerobilet’in transfer sayfası üzerinden hem transfer tarifelerini inceleyebilir hem de rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Leeds seyahatinizde de Leeds Bradford Havalimanı’na ulaşım için Aerobilet’in birbirinden cazip transfer tarifeleri sizleri bekliyor olacak. Transferleri dert etmeyin ve tek yön ya da gidiş dönüş transfer süreçlerinizi önceden planlamanın ayrıcalığını yaşayın.

Otobüs

Leeds Bradford Havalimanı’na yolcu transferleri sağlayan otobüs hatları bulunuyor. 737, 747, 757 ve 967 numaralı otobüsleri havalimanı transferleriniz için kullanabilirsiniz.

Tren

Leeds’te havalimanı transferlerinizi gerçekleştirmek için değerlendirebileceğiniz bir diğer yöntem de trenle ulaşım olacak. Dilerseniz Şehir merkezinden ya da çevredeki diğer destinasyonlardan Leeds Bradford Havalimanı’na trenle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Leeds Bradford Havalimanı’na taksiyle transfer sağlamak da mümkün. Şehir merkezinden havalimanına taksiyle 25 dakikada gidebilirsiniz.

Luanda Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Quatro de Fevereiro Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Quatro de Fevereiro Havalimanı

Quatro de Fevereiro Havalimanı, Angola Cumhuriyeti’nin başkenti Luanda’da yer alıyor. Atlas Okyanusu’nun kıyısında, doğal limana sahip şehir, ülkenin ihracat merkezi olarak dünyanın dört bir yanından daha çok ticari amaçlı seyahatlerin yapıldığı başkentlerden biri olarak dikkati çekiyor. Adını Portekiz koloni rejimine karşı mücadele eden Angola Ordusu’nun zafer tarihi 4 Şubat’tan alan Quatro de Fevereiro Havalimanı’ndan şehir merkezine ya da otelinize transferinizi sağlayacak 3 alternatifiniz bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Luanda’da havalimanından otelinize, güvenli, hesaplı ve konforlu bir transfer seçeneği arıyorsanız, Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu bireysel transfer tarifelerini inceleyebilir, dilediğiniz tarife için rezervasyonlarınızı hemen yapabilirsiniz. Aerobilet transfer sayfasından Quatro de Fevereiro Havalimanı ile otelinizi seçerek tarifeleri sorgulayabilir, tarifeleri görüntüleyemiyorsanız destek hattını arayarak Aerobilet transfer hizmetleri yetkilileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Luanda’da şehir içi ulaşımı sağlayan otobüsler, devlet işletmesi ve özel işletmeler olmak üzere iki ayrı bünyede hizmet veriyor. Dilerseniz çok daha hesaplı olan devlete ait halk otobüslerini kullanabilir, Quatro de Fevereiro Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsle transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Quatro de Fevereiro Havalimanı ile Luanda şehir merkezi arası 11 kilometrelik bir mesafe oluşturuyor. Dilerseniz yaklaşık 20 dakikada bu mesafeyi taksiyle katedebilir, havalimanından şehir merkezine taksiyle gidebilirsiniz.

Uçuş Rotası

Leeds Kalkışlı Uçak Biletleri

Luanda Otel Önerileri