Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Leeds - Monrovia uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Leeds Havalimanına Ulaşım

Leeds Bradford Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Leeds Bradford Havalimanı

Birleşik Krallık ülkelerinden biri olan İngiltere, Britanya Adası’nda bulunuyor. Bilinen ilk yerli halkı Keltler olan ülke, Anglosakson akınlarına uğramış ve bunun sonucunda bugün İngiltere ve İngiliz adlarının kökeninin geldiği Anglus halkları sayesinde bu isimler almıştır. Tudor Hanedanı ile güçlenen İngiltere Krallığı, son olarak günümüzde temsili monarşiyle diplomasisini sürdürüyor ve monarşinin başında II. Elizabeth yer alıyor. İngiltere’nin Keltlerle başlayan tarihinden bahsederken, bugün bazı şehir ve köylerinde Keltlerden gelen isimlere rastlamak da mümkün. Leeds de bu şehirlerden biri. Kelt kökenli bir isim olan Leeds, geçmişte Loidis olarak anılan bir ormandan adını alıyor. Victoria Dönemi’nden kalan yapılara rastlayabileceğiniz şehirde, daha geriye gidebilir, 12’nci yüzyıldan eserlerle de karşılaşabilirsiniz. Ülkenin finans ve ticaret merkezlerinden biri olan Leeds’e ulaşım Leeds Bradford Havalimanı üzerinden gerçekleştiriliyor. Şehir merkezinden Leeds Bradford Havalimanı’na birkaç farklı yöntemle ulaşılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleriyle Birleşik Krallık’ta da pek çok seyahatiniz süresince transferlerinizi güvenli ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilmek elinizde. Aerobilet’in transfer sayfası üzerinden hem transfer tarifelerini inceleyebilir hem de rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Leeds seyahatinizde de Leeds Bradford Havalimanı’na ulaşım için Aerobilet’in birbirinden cazip transfer tarifeleri sizleri bekliyor olacak. Transferleri dert etmeyin ve tek yön ya da gidiş dönüş transfer süreçlerinizi önceden planlamanın ayrıcalığını yaşayın.

Otobüs

Leeds Bradford Havalimanı’na yolcu transferleri sağlayan otobüs hatları bulunuyor. 737, 747, 757 ve 967 numaralı otobüsleri havalimanı transferleriniz için kullanabilirsiniz.

Tren

Leeds’te havalimanı transferlerinizi gerçekleştirmek için değerlendirebileceğiniz bir diğer yöntem de trenle ulaşım olacak. Dilerseniz Şehir merkezinden ya da çevredeki diğer destinasyonlardan Leeds Bradford Havalimanı’na trenle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Leeds Bradford Havalimanı’na taksiyle transfer sağlamak da mümkün. Şehir merkezinden havalimanına taksiyle 25 dakikada gidebilirsiniz.

Monrovia Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Monrovia havalimanlarından şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Roberts Uluslararası Havalimanı

Afrika’nın batısında, Atlas Okyanusu’na kıyısı bulunan Liberya, bulunduğu kıtada ticari açıdan en faal ülkelerden biri. Başkenti Monrovia’nın önemli bir liman kenti olması ve bu özelliğiyle ülkedeki ticareti çok daha yoğun hale getiriyor. Ülkenin yoğun ticari faaliyetleri, uçuş trafiğini de artırıyor. Bu nedenle başkentte iki havalimanı hizmet veriyor. Bunlardan biri olan Roberts Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine 54 kilometre mesafede yer alıyor. Havalimanından şehir merkezine giderken, bir yerel ulaşım yöntemiyle transferler gerçekleşiyor.

Taksi

Roberts Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezi ve otellere taksiyle gidebilmek mümkün. Dilerseniz, 1 saat 10 dakika içerisinde havalimanından şehir merkezine transferinizi sağlayabilirsiniz.

Spriggs Payne Havalimanı

Atlas Okyanusu’na kıyısı bulunan ve buradan önemli bir ticaret ağı kuran Liberya, Batı Afrika ülkelerinden biri. Liberya’nın başkenti Monrovia ise ülkenin liman kenti olarak bu ticaret ağının yönetildiği kent görevini görüyor. Şehrin yoğun ticaret ağına bağlı olarak, aynı zamanda yoğun bir uçuş trafiği de bulunuyor. Bu nedenle, şehirde hizmet veren iki havalimanı bulunuyor. Spriggs Payne Havalimanı, şehir merkezine 3 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanından şehir merkezi ve otellere giden bir ulaşım alternatifi kullanılabiliyor.

Taksi

Spriggs Payne Havalimanı’ndan şehir merkezine transferinizi taksiyle yapabilirsiniz. 12 dakikada havalimanından taksiyle şehir merkezine ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz.