Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Leeds - Ufa uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Leeds Havalimanına Ulaşım

Leeds Bradford Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Leeds Bradford Havalimanı

Birleşik Krallık ülkelerinden biri olan İngiltere, Britanya Adası’nda bulunuyor. Bilinen ilk yerli halkı Keltler olan ülke, Anglosakson akınlarına uğramış ve bunun sonucunda bugün İngiltere ve İngiliz adlarının kökeninin geldiği Anglus halkları sayesinde bu isimler almıştır. Tudor Hanedanı ile güçlenen İngiltere Krallığı, son olarak günümüzde temsili monarşiyle diplomasisini sürdürüyor ve monarşinin başında II. Elizabeth yer alıyor. İngiltere’nin Keltlerle başlayan tarihinden bahsederken, bugün bazı şehir ve köylerinde Keltlerden gelen isimlere rastlamak da mümkün. Leeds de bu şehirlerden biri. Kelt kökenli bir isim olan Leeds, geçmişte Loidis olarak anılan bir ormandan adını alıyor. Victoria Dönemi’nden kalan yapılara rastlayabileceğiniz şehirde, daha geriye gidebilir, 12’nci yüzyıldan eserlerle de karşılaşabilirsiniz. Ülkenin finans ve ticaret merkezlerinden biri olan Leeds’e ulaşım Leeds Bradford Havalimanı üzerinden gerçekleştiriliyor. Şehir merkezinden Leeds Bradford Havalimanı’na birkaç farklı yöntemle ulaşılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleriyle Birleşik Krallık’ta da pek çok seyahatiniz süresince transferlerinizi güvenli ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilmek elinizde. Aerobilet’in transfer sayfası üzerinden hem transfer tarifelerini inceleyebilir hem de rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Leeds seyahatinizde de Leeds Bradford Havalimanı’na ulaşım için Aerobilet’in birbirinden cazip transfer tarifeleri sizleri bekliyor olacak. Transferleri dert etmeyin ve tek yön ya da gidiş dönüş transfer süreçlerinizi önceden planlamanın ayrıcalığını yaşayın.

Otobüs

Leeds Bradford Havalimanı’na yolcu transferleri sağlayan otobüs hatları bulunuyor. 737, 747, 757 ve 967 numaralı otobüsleri havalimanı transferleriniz için kullanabilirsiniz.

Tren

Leeds’te havalimanı transferlerinizi gerçekleştirmek için değerlendirebileceğiniz bir diğer yöntem de trenle ulaşım olacak. Dilerseniz Şehir merkezinden ya da çevredeki diğer destinasyonlardan Leeds Bradford Havalimanı’na trenle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Leeds Bradford Havalimanı’na taksiyle transfer sağlamak da mümkün. Şehir merkezinden havalimanına taksiyle 25 dakikada gidebilirsiniz.

Ufa Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Ufa Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Ufa Havalimanı

Rusya, Asya ve Avrupa’nın birleştiği bölgeyi de kapsayan topraklarıyla bir Avrasya ülkesi. Dünyanın en geniş sınırlarına sahip ülkesi olarak da bilinen ülke, federal bölgelere ayrılmış olarak yönetiliyor. Tüm bu bölgeler, ağırladığı farklı etnik grupların tarihi ve kültürel zenginlikleriyle harmanlanmış birer kültür turizmi rotası olarak, farklı seyahat tecrübeleri de vadediyor. Yalnızca Çarlık Rusyası ve Sovyetler Birliği döneminden değil, aynı zamanda bu etnik grupların da tarihi ve kültürel geçmişinden izler taşıyor. Başkurt Türkleri de bu topluluklardan yalnızca biri. Başkurdistan Cumhuriyeti olarak kendilerine özel bir bölgede yaşayan Başkurt halklarının başkenti Ufa, Avrupa ve Asya’nın birleştiği bölgede yer alıyor. Bir Türk Cumhuriyeti başkenti olarak, Türk kültürünün geleneksel mimarisinden örnekler taşıyan Ufa, aynı zamanda bilim dünyasının da son derece ilgisini çekiyor. Dünyanın gözlerini Ufa’ya çeviren, dünya dışı bir teknolojiyle meydana getirildiği düşünülen Daşka taşının bu şehirde bulunması, bu bakımdan şehrin yoğun ilgi görmesini sağladı. Şehre yapılan uçuşlar Ufa Havalimanı üzerinden gerçekleştiriliyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek isteyen seyahat tutkunları, genellikle üç farklı yöntem arasından seçim yapıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Ufa’da da havalimanı transferlerinizin en lüks ve konforlu seyahat süreçlerine dönüşmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Rusya’nın ve dünyanın hemen her bölgesinde havalimanları ile oteller ve şehir merkezleri arasındaki transferlerde, yolcuların transfer standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Aerobilet transfer hizmetlerini siz de bir an önce keşfedebilirsiniz. Aerobilet resmi internet adresi üzerinden transfer sekmesine gelerek, buradan rezervasyonlarınızı yapabilir, Aerobilet mobil uygulaması ya da Aerobilet destek hattı aracılığıyla transfer yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Ufa Havalimanı’na indiğinizde, terminal binası çıkışında durakları görebilirsiniz. Buradan şehir hatları otobüsleri, sizleri şehrin farklı bölgelerine götürebilir. 101, 110 veya 110 C numaralı otobüslerden gitmek istediğiniz bölgeye göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Taksi

Ufa’daki otelinize veya Ufa’da gitmek istediğiniz diğer tüm bölgelere taksiler de sizi götürebilir. Taksiyle şehir merkezine yapacağınız havalimanı transferlerini 35 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.