Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Lilongwe - Kharkov uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Lilongwe Havalimanına Ulaşım

Lilongwe Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Lilongwe Uluslararası Havalimanı

Güneydoğu Afrika’da bulunan Malavi, denize kıyısı olmayan, ancak tropikal iklim kuşağında yer alan bir ülke. Doğal güzelliklerin hakim olduğu, uzun ve ince bir ülke olarak, Zambiya, Mozambik, Zimbabve gibi ülkelerle çevrili bir konumda bulunan Malavi, kıtanın en büyük göllerinden biri olan Malavi Gölü’ne de ev sahipliği yapıyor. Malavi’nin başkenti Lilongwe de ülkenin en büyük şehri ve yönetim merkezi olarak, ülkenin yoğun uçuş alan destinasyonlarının başında geliyor. Lilongwe Uluslararası Havalimanı, şehrin hava trafiğini karşılıyor. Şehir merkezinden ve otelinizden havalimanına gitmenizi sağlayacak iki alternatifiniz bulunuyor.

Otobüs

Lilongwe’de hizmet veren şehir otobüsleri ve minibüsler, yerel halkın şehirde en sık kullandıkları toplu taşıma araçları ağını oluşturuyor. Otobüs ve minibüs hatlarından bazıları Lilongwe Uluslararası Havalimanı’na yolcu transferlerini gerçekleştiriyor. Dilerseniz şehir merkezinden bu otobüs ve minibüs hatlarını bulabilir, havalimanı transferinizi otobüs ya da minibüsle gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Lilongwe’deki otelinizden taksi çağırabilirsiniz. Oteliniz şehir merkezinde bulunuyorsa, şehir merkezinden Lilongwe Uluslararası Havalimanı’na 35 dakikada transferinizi sağlayabilirsiniz.

Kharkov Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Kharkov Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Kharkov Uluslararası Havalimanı

Ukrayna’nın en büyük ikinci şehri Kharkov’da bulunan Kharkov Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 12 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Kharkiv adıyla da anılan şehir, Avrupa’nın önemli turizm destinasyonları arasında bulunması açısından yoğun ziayretçi çekiyor. Bu ziyaretçi yoğunluğunu karşılayabilen Kharkov Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezi ve çevredeki diğer merkezi destinasyonlara ulaşım içinse birkaç yöntem kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleriyle Kharkov Uluslararası Havalimanı’ndan Kharkov şehir merkezine, transfer bölgelerine ya da otelinize kolaylıkla ulaşım sağlayabilir, transferinizi lüks, güvenli ve konforlu bir seyahat tecrübesine dönüştürebilirsiniz. Bunun için Aerobilet sayfası üzerinden transfer sekmesine gelin ve buradan Kharkov Uluslararası Havalimanı ile gitmek istediğiniz yeri işaretleyin. Buna göre bireysel transfer tarifelerine ulaşabilir, ücretlendirmeler ve araçlar hakkında bilgi alabilir ve hemen rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Transferler hakkında merak ettiklerinizi Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine ulaşarak sorabilirsiniz.

Minibüs

Kharkov’da marşrutka adı verilen minibüsler şehir içi ulaşımda önemli bir yer tutuyor. Kharkov Havalimanı’ndan da marşrutkalarla şehirdeki bazı bölgelere seyahat edebilirsiniz. Bunun için Kharkov Uluslararası Havalimanı’ndan 115 ve 119 numaralı marşrutkalara binerek Prospekt Haharina’a, 255 ve 152 numaralı marsrutkalarla ise Akademika Barabashova Metro İstasyonu’na gidebilirsiniz.

Taksi

Kharkov Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ya da diğer tüm destinasyonlara taksiyle gidebilirsiniz. Havalimanından taksiyle yaklaşık 20 dakika içerisinde şehir merkezine varabilirsiniz.

Uçuş Rotası

Kharkov Varışlı Uçak Biletleri

Kharkov Otel Önerileri