Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ljubljana - Afyonkarahisar uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Ljubljana Havalimanına Ulaşım

Ljubljana Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Ljubljana Havalimanı

Adriyatik Denizi’ne kıyıları bulunan ve Orta Avrupa ülkeleri arasında yer alan Slovenya, Avrupa Birliği ülkelerinden biri. Sava ve Drava nehirlerinin geçtiği, yemyeşil bitki örtüsüyle kaplı toprakları, kıyıda Akdeniz iklimini yaşarken, iç kesimlerde karasal iklime hakim. Tarihi dokusu, tüm bu doğal güzelliklerle bir araya gelince, ortaya muhteşem manzaralar çıkıyor. Bu bakımdan kültür turizminin önemli destinasyonlarına ev sahipliği yapan Slovenya’nın başkenti Ljubljana, bu destinasyonların başında geliyor. Slovenya’ya yapılan uçuşların büyük bir kısmı başkentte gerçekleştiriliyor. Ljubljana Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 27 kilometre mesafede bulunuyor. Şehir merkezinden havalimanına yapılan yolcu transferleri için birkaç farklı ulaşım seçeneği öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Slovenya’da da kolaylıkla havalimanı transferlerinizi gerçekleştirebilmeniz, transfer sürecinizi en lüks şekilde planlayabilmeniz için bekliyor olacak. Aerobilet’le siz de seyahat standartlarınızı yükseltin; en lüks ve güvenilir koşullarda transfer sağlama avantajına sahip olun. Ljubljana şehir merkezinden Ljubljana Havalimanı’na Aerobilet’in konforlu transfer araçlarıyla seyahat edebilirsiniz. Dilerseniz siz de transfer sayfası üzerinden bir an önce transfer rezervasyonlarınızı yapın. Transfer yetkililerine destek hattı üzerinden 24 saat ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Ljubljana Havalimanı’na ulaşım için şehir merkezinden otobüslere binebilirsiniz. Otobüsle havalimanına saat 05.00 ile 20.00 saatleri arasında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Ljubljana şehir merkezinden taksiyle havalimanına gidebilirsiniz. Ljubljana Havalimanı’na yaklaşık yarım saat içerisinde şehir merkezinden taksiyle ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Zafer Havalimanı’ndan şehir merkezlerine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Zafer Havalimanı

Kütahya, Afyonkarahisar ve Uşak illerine ulaşımı sağlayan Türkiye’nin ilk bölgesel havalimanı olma özelliği taşıyan Zafer Havalimanı, Kütahya’nın Altıntaş ilçe sınırları içerisinde yer alıyor. Türkiye’nin dördüncü büyük havalimanı olan Zafer Havalimanı, Kütahya’ya 43, Uşak’a 101, Afyonkarahisar’a 60 ve Eskişehir’e 118 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Havalimanına gitmek içinse birkaç alternatif ulaşım aracı kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Tatilinizi planlarken en ucuz uçak bileti seçeneklerine ulaşmak, en hesaplı ve lüks konaklama hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız Aerobilet ile bu tüm bu avantajlara sahip olabilirsiniz. Aerobilet aynı zamanda tatilinizi planladıktan sonra size havalimanından otelinize kadar transfer hizmeti sunuyor. Uşak, Afyonkarahisar ve Küthaya şehir merkezlerinin yanı sıra daha fazla lokasyon bilgisi için Aerobilet transfer hizmetleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Taksi

Zafer Havalimanı’ndan bölgedeki illere taksiyle de gitmeniz mümkün. Havalimanından Uşak yaklaşık bir buçuk saat sürerken, Eskişehir bir saat 40 dakika, Kütahya şehir merkezi yaklaşık 40 dakika ve Afyonkarahisar yaklaşık bir saat sürüyor. Dilerseniz en hızlı şekilde taksiyle havalimanına ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.