Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Lviv - Bissau uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Lviv Havalimanına Ulaşım

Danylo Halytskyi Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Danylo Halytskyi Uluslararası Havalimanı

Doğu Avrupa’da bulunan Slav ülkelerinden biri olan Ukrayna, yüzyıllar boyunca farklı uygarlıklara ev sahipliği yapmış, İskitler, Hunlar, Hazarlar, Peçenekler gibi bu topraklarda yaşamış daha pek çok uygarlıkların izlerini taşıyan bir ülke. Ukrayna’nın pek çok şehrinde eski yerleşim yerlerini, tarihi meydanları ve tarihin farklı dönemlerinden geleneksel mimari çizgileri taşıyan yönetim binalarını görebilirsiniz. Tarihi şehir merkezlerinden bahsederken elbette Ukrayna’da akla ilk gelen şehir Lviv oluyor. Tarihi meydanıyla UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan Lviv, ayrıca tarihte Galiçya olarak adlandırılan, Orta Avrupa’da yer alan genişçe bir bölgenin merkezi olarak da biliniyor. Ülkenin nüfus bakımından en büyük şehirleri arasında yer alan Lviv’in uçuş trafiğini Danylo Halytskyi Uluslararası Havalimanı yönetiyor. Lviv’den Danylo Halytskyi Uluslararası Havalimanı’na transfer sağlamak isteyen yolcular birkaç farklı yöntem kullanabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Ukrayna’daki havalimanları ile otel bölgeleri ve şehir merkezleri arasındaki transfer sürecinizi en lüks Danylo Halytskyi Uluslararası Havalimanı’na ulaşımınızı keyifli bir yol tecrübesine dönüştürebilirsiniz. Lviv’deki otelinizden ya da transfer bölgelerinden Danylo Halytskyi Uluslararası Havalimanı’na transferleriniz için hemen Aerobilet’in transfer ekranına bağlanın. Buradan rezervasyonlarınızı yapabilir, dilerseniz Aerobilet transfer yetkililerinden destek hattı aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

Otobüs

Lviv’de 48 numaralı şehir otobüsü hattıyla havalimanına ulaşabilirsiniz. Svobody Bulvarı’ndan başlayarak, Krychevskoho Caddesi, Lyubinska Caddesi gibi pek çok merkezi noktadan geçerek, Pedro Doroshenko Caddesi ve Danylo Halytskyi Uluslararası Havalimanı olmak üzere bu şekilde bir güzergah izleyerek transferinizi sağlayabilirsiniz.

Troleybüs

Danylo Halytskyi Uluslararası Havalimanı’na ulaşım için şehir merkezinden troleybüse de binebilirsiniz. 9 numaralı troleybüsle havalimanına gidebilirsiniz.

Taksi

Taksiyle Lviv şehir merkezinden Danylo Halytskyi Uluslararası Havalimanı’na transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 20 dakika içerisinde havalimanında olabilirsiniz.

Bissau Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı

Gine-Bissau, Batı Afrika’da Atlas Okyanusu kıyısında bulunuyor. Başkenti Bissau idari bölgeyi oluştururken, Bissau dışında sekiz bölgeden daha oluşan ülkede, bu kent aynı zamanda ticari ve finans merkezi olarak da kabul ediliyor. Uluslararası uçuş trafiğini yöneten Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı, Bissau şehir merkezinden 8 kilometre mesafede hizmet veriyor. Havalimanından transferler tek bir yerel ulaşım yöntemiyle gerçekleştiriliyor.

Taksi

Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize ya da Bissau şehir merkezine havalimanından taksiyle transfer sağlayabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine 10 dakikada varabilirsiniz.