Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Medine - Washington uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Medine Havalimanına Ulaşım

Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı

Suudi Arabistan’da 13 yönetim bölgesinden biri olan Hicaz’ın, İslam dünyasında önemli bir yeri bulunan şehri Medine, inanç turizminin merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Özellikle Umre ve Hac uçuşları nedeniyle yoğun uçuş trafiğinin gerçekleştiği, Suudi Arabistan’ın en çok sefer düzenlenen havalimanlarından biri olarak dikkati çeken Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı, şehir merkezine 21 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanına gidebilmek için şehir merkezinden tercih edebileceğiniz birkaç ulaşım alternatifi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet üzerinden seyahatlerinizin transfer tarafını da planlayabilir ve her bir parkur için birkaç bireysel transfer tarifesine birden ulaşabilirsiniz. Medine’de de Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı’na ulaşımda Aerobilet transfer araçlarıyla güvenle ulaşımınızı gerçekleştirebilir, bireysel transfer tarifelerinden dilediğinizi seçerek rezervasyonunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. Tek yön ya da gidiş-dönüş transfer rezervasyonlarınız için hemen Aerobilet ekranından transfer sayfasını görüntüleyin; tarifeleri incelemeye başlayın. Transfer ihtiyaçlarınızı karşılayacak seçeneği değerlendirebilir, sorularınız ya da talepleriniz için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Otobüs

Medine şehir merkezindeki duraklardan halk otobüslerini kullanarak da Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı’na gidebilirsiniz. Suudi Arabistan’daki transfer ağını yöneten ve yarı özel bir işletme olan SAPTCO bünyesinde çalışan halk otobüsleriyle havalimanına transferinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinden Prens Muhammed bin Abdülaziz Havalimanı’na gidebilmek için taksiye binmeyi de tercih edebilirsiniz. Taksiyle 21 dakikada havalimanında olabilirsiniz.

Washington Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Washington havalimanlarından şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Washington Dulles Uluslararası Havalimanı

Amerika Birleşik Devleri’nin (ABD) başkenti Washington DC’de bulunan Washington Dulles Uluslararası Havalimanı, kentin uluslararası uçuş trafiğine hizmet veriyor. Başkent olarak kapsadığı bürokratik hava trafiğinin yanı sıra, dünyanın Maryland ve Virginia için yapılan yolculuklarda da bir seyahat durağı olarak tercih edilen havalimanı, şehrin yaklaşık 45 kilometre batısında yer alıyor. Washington Dulles Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize gitmenin birkaç alternatif yolu bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

En hesaplı otel ve uçak bileti seçeneklerinin yanında, konforlu, güvenilir ve uygun fiyatlı transfer tarifeleri de arıyorsanız, Aerobilet transfer hizmetleri aradığınız seçeneklere ulaşmanızı sağlıyor. Siz de Aerobilet transfer araçlarıyla havalimanı transferlerinizi ister tek yön isterseniz gidiş-dönüş olmak üzere rezervasyonlarınızı yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Washington Dulles Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize transferinizi gerçekleştirmek için transfer sayfasından hemen bireysel transfer tarifelerini görüntüleyebilir, dilediğini tarifeyi tercih edebilirsiniz. Tarifeleri görüntüleyemiyorsanız, Aerobilet destek hattını arayarak transfer yetkilileriyle görüşebilirsiniz.

Otobüs

Washington Dulles Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezindeki merkezi noktalara seyahat etmek için şehir otobüslerini kullanabilirsiniz. Şehir otobüsleriyle havalimanından hareket ederek, merkezdeki metro istasyonu, West Falls Church ile Rossly ve l’Enfant Plaza’ya transferinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Otelinize transferinizi sağlamak için dilerseniz Washington Dulles Uluslararası Havalimanı terminal binası önünden taksiye binebilirsiniz. Taksiyle trafik durumuna göre 40 ila 60 dakikada havalimanından otelinize varabilirsiniz.

Ronald Reagan Washington Ulusal Havalimanı

Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) başkenti Washington DC, ülke bürokrasisini oluşturan Beyaz Saray, bakanlıklar, büyükelçilikler ve daha pek çok resmi kurumun bulunduğu bir şehir olarak, ülkedeki yoğun uçuş trafiğinin de başkentlerinden biri olarak biliniyor. Eski ABD başkanlarından Ronald Reagan’ın adını yaşatmak için adını ondan alan Ronal Reagan Washington Ulusal Havalimanı da şehirdeki iki havalimanından biri olarak uluslararası uçuşların gerçekleştirilmesini sağlıyor. Ronald Reagan Washington Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine transfer sağlamanın birkaç yolu bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Yurt dışı seyahatlerinizde de yurt içinde olduğu gibi güvenilir bir transfer alternatifi arıyorsanız, Aerobilet transfer hizmetleri dünyanın dört bir yanında 7 kıtada hemen her ülke sınırları içerisinde havalimanı transferlerinizde de standartlarınızı yükseltiyor. Aerobilet transfer sayfasını ziyaret ederek, Ronald Reagan Washington Ulusal Havalimanı’ndan otelinize kadar aradığınız özelliklere sahip transfer tarifelerinden birini seçerek ulaşımınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Transfer tarifelerini görüntüleyemiyorsanız, Aerobilet destek hattını arayabilir ya da destek@aerobilet.com’a talebinizi iletebilirsiniz.

Metro

Ronald Reagan Washington Ulusal Havalimanı’ndan şehir merkezine giderken, havalimanının B ya da C terminallerinde bulunan metro istasyonlarını kullanabilirsiniz. Metroyla şehir merkezine gidebilir, A terminal binasında bulunuyorsanız B ya da C terminal binasına geçişinizi shuttle araçlarla gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Otelinize ya da şehir merkezine transferiniz için Ronald Reagan Washington Ulusal Havalimanı’ndan taksi bulabilir ve dilerseniz taksiyle de gitmek istediğiniz noktaya seyahat edebilirsiniz. Şehir merkezine kadar taksiyle yaklaşık 20 dakikada ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.