Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Meymene - Antigua uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Meymene Havalimanına Ulaşım

Meymene Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Meymene Havaalanı

Tarihten bu yana stratejik olarak merkezi bir nokta olarak belirlenen, Afganistan’ın Faryab yönetim bölgesinin şehirlerinden biri olan Meymene, kendisiyle aynı adı taşıyan Meymene Nehri kıyısında kurulu bulunuyor. Şehrin yurt içi uçuşlarını düzenleyen Meymene Havaalanı da merkeze yaklaşık 3 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Meymene Havaalanı’na ulaşımda yalnızca bir yöntem kullanılabiliyor.

Taksi

Meymene şehir merkezinden Meymene Havaalanı taksi ya da kiralık araçla yaklaşık 10 dakika sürüyor. Dilerseniz siz de bu seçenekleri değerlendirerek havaalanına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antigua Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

V.C. Bird Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

V.C. Bird Uluslararası Havalimanı

V.C. Bird Uluslararası Havalimanı, Antigua adlı bir büyük ada ve takımadadan oluşan Antigua ve Barbuda ülkesinin Antigua’da bulunan başkenti St. John’s’ta yer alıyor. Adını ülkenin ilk başbakanı Sir Vere Cornwall Bird’den alan havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta bulunuyor. V.C. Bird Uluslararası Havalimanı’ndan St. John’s şehrinin merkezine, otellere ya da diğer tüm destinasyonlara ulaşımda birkaç seçenek kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri St. John’s seyahatinizde de havalimanı transferlerinizdeki en güvenilir ulaşım alternatifi olarak sizleri bekliyor olacak. V.C. Bird Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize, dilerseniz tek yön ya da gidiş dönüş rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilir, Aerobilet transfer sayfası üzerinden transferinizi kolaylıkla planlayabilirsiniz. Transfer tarifelerini görüntüleyemiyorsanız, Aerobilet destek hattını arayabilir ya da destek@aerobilet.com adresinden transfer yetkililerine talebinizi iletebilirsiniz.

Taksi

V.C. Bird Uluslararası Havalimanı terminal binası yolcu çıkışında taksi bulabilir, dilerseniz taksiyle otelinize ya da gitmek istediğiniz diğer destinasyonlara ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Taksiyle havalimanından şehir merkezine 16 dakikada gidebilirsiniz.