Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Meymene - Niamey uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Meymene Havalimanına Ulaşım

Meymene Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Meymene Havaalanı

Tarihten bu yana stratejik olarak merkezi bir nokta olarak belirlenen, Afganistan’ın Faryab yönetim bölgesinin şehirlerinden biri olan Meymene, kendisiyle aynı adı taşıyan Meymene Nehri kıyısında kurulu bulunuyor. Şehrin yurt içi uçuşlarını düzenleyen Meymene Havaalanı da merkeze yaklaşık 3 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Meymene Havaalanı’na ulaşımda yalnızca bir yöntem kullanılabiliyor.

Taksi

Meymene şehir merkezinden Meymene Havaalanı taksi ya da kiralık araçla yaklaşık 10 dakika sürüyor. Dilerseniz siz de bu seçenekleri değerlendirerek havaalanına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Niamey Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Niamey Diori Hamani Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Niamey Diori Hamani Uluslararası Havalimanı

Nijer, Afrika kıtasının batısında, denize kıyısı olmayan ülkelerden biri. Nijer Nehri’yle sulanan, tarıma elverişli, geniş arazileri ve ülkenin büyük bir kısmını kapsayan çölleriyle tam bir tezat oluşturuyor. Nijer’in başkenti Niamey ise ülkenin yönetim merkezi olmasının yanında ekonomi ve ticaret merkezi de olarak, Nijer Nehri’nin kıyısında, verimli alanlardan birine kurulu bulunuyor. Şehrin uluslararası uçuşlarını Niamey Diori Hamani Uluslararası Havalimanı kontrol ediyor. Niamey Diori Hamani Uluslararası Havalimanı’ndan otel bölgeleri ve şehir merkezi transferleri bir yöntemle gerçekleşebiliyor.

Taksi

Niamey Diori Hamani Uluslararası Havalimanı’ndan taksiye binerek, şehrin dilediğiniz noktasına seyahat edebilir ya da otelinize doğrudan ulaşım imkanı bulabilirsiniz. 12 dakika içerisinde havalimanından şehir merkezine gidebilirsiniz.