Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Mezar-ı Şerif - Eskişehir uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Mezar-ı Şerif Havalimanına Ulaşım

Mezar-ı Şerif Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Mezar-ı Şerif Havaalanı

Afganistan’ın en büyük şehirlerinden biri olan Mezar-ı Şerif’te bulunan Mezar-ı Şerif Havaalanı, ülkenin büyük iç hat havaalanlarından biri olarak hizmet veriyor. Şehir merkezinden 13 kilometre uzaklıkta yer alan havaalanına ulaşım sağlamak için kullanabileceğiniz tek bir yöntem bulunuyor.

Taksi

Taksiyle Mezar-ı Şerif şehir merkezinden Mezar-ı Şerif Havaalanı’na gidebilirsiniz. 13 kilometrelik bu mesafeyi taksiyle yaklaşık 20 dakikada katedebilirsiniz.

Eskişehir Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Eskişehir Anadolu Havalimanı’dan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Eskişehir Anadolu Havalimanı

Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nin Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi’ne ait bir havalimanı olarak inşa edilen Eskişehir Anadolu Havalimanı, üniversitenin İki Eylül Kampüsü’nde bulunuyor. Belirli uçuşlar için hizmet veren havalimanından, şehir içi destinasyonlara ulaşım sağlamak için birkaç yöntem kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

En hesaplı otel rezervasyonları ve en ucuz uçak bileti seçeneklerine ulaşabileceğiniz Aerobilet, transfer araçlarıyla da bilet satış ve rezervasyonlarınızın ardından sizlere otelinize kadar eşlik ediyor. Dilerseniz Aerobilet transfer hizmetlerinden bireysel transfer tarifelerinden yararlanabilir, daha detaylı bilgi için Aerobilet transfer hizmetlerine Aerobilet destek hattından ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Anadolu Üniversitesi İki Eylül Kampüsü’nde bulunan Eskişehir Anadolu Havalimanı’ndan kampüse ulaşım sağlayan halk otobüslerini kullanarak şehir içi destinasyonlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Kampüsten çevre yolu, Ulusal Egemenlik Bulvarı ve Batıkent istikametinde ilerleyen halk otobüslerini kullanabilirsiniz.

Taksi

Eskişehir Anadolu Havalimanı’ndan şehrin merkezi destinasyonlarına kısa sürede varmanız mümkün. Yaklaşık 6 ila 10 dakika süren ve trafik durumuna göre değişiklik gösteren taksi yolculuğunuzun hemen ardından Porsuk Çayı kıyısına ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde Eskişehir Otogar’a da aşağı yukarı 6 ila 10 dakika içerisinde gidebilirsiniz.