Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Mezar-ı Şerif - Pretoria uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Mezar-ı Şerif Havalimanına Ulaşım

Mezar-ı Şerif Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Mezar-ı Şerif Havaalanı

Afganistan’ın en büyük şehirlerinden biri olan Mezar-ı Şerif’te bulunan Mezar-ı Şerif Havaalanı, ülkenin büyük iç hat havaalanlarından biri olarak hizmet veriyor. Şehir merkezinden 13 kilometre uzaklıkta yer alan havaalanına ulaşım sağlamak için kullanabileceğiniz tek bir yöntem bulunuyor.

Taksi

Taksiyle Mezar-ı Şerif şehir merkezinden Mezar-ı Şerif Havaalanı’na gidebilirsiniz. 13 kilometrelik bu mesafeyi taksiyle yaklaşık 20 dakikada katedebilirsiniz.

Pretoria Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Wonderboom Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Wonderboom Havalimanı

Hint Okyanusu ve Atlas Okyanusu’na kıyısı olan, Afrika’nın güneyinde yer alan Güney Afrika Cumhuriyeti, yasama, yürütme ve yargı olmak üzere 3 ayrı görevi gören başkentiyle idari bölgelerini yönetiyor. Bu başkentlerden yürütme görevini üstlenen başkent Pretoria, ülkenin finans merkezlerinden biri olarak da öne çıkıyor. Gıda işleme, madencilik ve makine sanayi gibi alanlarda gelişimini sürdüren Pretoria’da bulunan Wonderboom Havalimanı, şehrin uçuşlarına hizmet veriyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek için yerel ulaşım araçlarından biri kullanılabiliyor.

Taksi

Wonderboom Havalimanı’ndan şehir merkezine transferlerinizi taksiyle sağlayabilirsiniz. Taksiye binerek, yaklaşık yarım saat içerisinde şehir merkezinde olabilirsiniz.