Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Metz - Antigua uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Metz Havalimanına Ulaşım

Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı

Bir Batı Avrupa ülkesi olan Fransa, dünyaca ünlü anıtları ve eserleri, büyük bir imparatorlukla taçlanmış tarihi ve tarihin bu topraklara miras bıraktığı eşsiz tarihi dokusuyla dünyanın en fazla ziyaret edilen ülkesi olmayı başarmış durumda. Pek çok farklı alanda ziyaretçi çeken ancak turizm açısından son derece ilgi çekici destinasyonlara sahip olan ülke bir Avrupa Birliği ülkesi. Avrupa Birliği'nin aynı zamanda kurucu üyelerinden olan Fransa, kültür turizminin pek çok başkentine ev sahipliği yapıyor. Tarihi meydanları, katedralleri, kuleleri ve hatta köklü üniversitelerinin göz kamaştıran tarihi binaları, ziyaretçileri büyülüyor. Tarih tutkunlarının ilgisini çeken Fransa şehirleri arasında Metz ve Nancy de bulunuyor. Lorraine yönetim bölgesinin şehirleri olan Metz ve Nancy, Fransa'nın göz alıcı tarihi dokusunun en güzel örneklerini gözler önüne seriyor. Nancy bir üniversite şehri olarak öne çıkarken, Metz ise Moselle ve Seille nehirlerinin geçtiği bir şehir olarak, bir ırmak limanına sahip; bu liman aracılığıyla ticaret ağı oluşturan bir şehir olan Metz, ülkenin aynı zamanda ekonomi başkentleri arasında gösterilebiliyor. Metz ve Nancy şehirlerine, Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı aracılığıyla ulaşılabiliyor. Şehir merkezleri ve şehirlerin çeşitli merkezi noktalarından havalimanı transferlerini sağlamak için iki ulaşım seçeneği değerlendirilebiliyor.

Otobüs

Havalimanı servis araçları sizi Metz veya Nancy'de belirlenmiş transfer bölgelerinden Metz -Nancy - Lorraine Havalimanı'na götürebilir. Ancak önceden rezervasyon yapılması gerektiğinin altını çizelim. Bunun için Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı'nın resmi internet adresine göz atabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Taksi

Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı'na yapacağınız transferlerde taksiye binmeyi de düşünebilirsiniz. Metz şehir merkezinden yarım saat, Nancy şehir merkezindense 40 dakika içerisinde havalimanına seyahat edebilirsiniz.

Antigua Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

V.C. Bird Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

V.C. Bird Uluslararası Havalimanı

V.C. Bird Uluslararası Havalimanı, Antigua adlı bir büyük ada ve takımadadan oluşan Antigua ve Barbuda ülkesinin Antigua’da bulunan başkenti St. John’s’ta yer alıyor. Adını ülkenin ilk başbakanı Sir Vere Cornwall Bird’den alan havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta bulunuyor. V.C. Bird Uluslararası Havalimanı’ndan St. John’s şehrinin merkezine, otellere ya da diğer tüm destinasyonlara ulaşımda birkaç seçenek kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri St. John’s seyahatinizde de havalimanı transferlerinizdeki en güvenilir ulaşım alternatifi olarak sizleri bekliyor olacak. V.C. Bird Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize, dilerseniz tek yön ya da gidiş dönüş rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilir, Aerobilet transfer sayfası üzerinden transferinizi kolaylıkla planlayabilirsiniz. Transfer tarifelerini görüntüleyemiyorsanız, Aerobilet destek hattını arayabilir ya da destek@aerobilet.com adresinden transfer yetkililerine talebinizi iletebilirsiniz.

Taksi

V.C. Bird Uluslararası Havalimanı terminal binası yolcu çıkışında taksi bulabilir, dilerseniz taksiyle otelinize ya da gitmek istediğiniz diğer destinasyonlara ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Taksiyle havalimanından şehir merkezine 16 dakikada gidebilirsiniz.