Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Metz - Budapeşte uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Metz Havalimanına Ulaşım

Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı

Bir Batı Avrupa ülkesi olan Fransa, dünyaca ünlü anıtları ve eserleri, büyük bir imparatorlukla taçlanmış tarihi ve tarihin bu topraklara miras bıraktığı eşsiz tarihi dokusuyla dünyanın en fazla ziyaret edilen ülkesi olmayı başarmış durumda. Pek çok farklı alanda ziyaretçi çeken ancak turizm açısından son derece ilgi çekici destinasyonlara sahip olan ülke bir Avrupa Birliği ülkesi. Avrupa Birliği'nin aynı zamanda kurucu üyelerinden olan Fransa, kültür turizminin pek çok başkentine ev sahipliği yapıyor. Tarihi meydanları, katedralleri, kuleleri ve hatta köklü üniversitelerinin göz kamaştıran tarihi binaları, ziyaretçileri büyülüyor. Tarih tutkunlarının ilgisini çeken Fransa şehirleri arasında Metz ve Nancy de bulunuyor. Lorraine yönetim bölgesinin şehirleri olan Metz ve Nancy, Fransa'nın göz alıcı tarihi dokusunun en güzel örneklerini gözler önüne seriyor. Nancy bir üniversite şehri olarak öne çıkarken, Metz ise Moselle ve Seille nehirlerinin geçtiği bir şehir olarak, bir ırmak limanına sahip; bu liman aracılığıyla ticaret ağı oluşturan bir şehir olan Metz, ülkenin aynı zamanda ekonomi başkentleri arasında gösterilebiliyor. Metz ve Nancy şehirlerine, Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı aracılığıyla ulaşılabiliyor. Şehir merkezleri ve şehirlerin çeşitli merkezi noktalarından havalimanı transferlerini sağlamak için iki ulaşım seçeneği değerlendirilebiliyor.

Otobüs

Havalimanı servis araçları sizi Metz veya Nancy'de belirlenmiş transfer bölgelerinden Metz -Nancy - Lorraine Havalimanı'na götürebilir. Ancak önceden rezervasyon yapılması gerektiğinin altını çizelim. Bunun için Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı'nın resmi internet adresine göz atabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Taksi

Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı'na yapacağınız transferlerde taksiye binmeyi de düşünebilirsiniz. Metz şehir merkezinden yarım saat, Nancy şehir merkezindense 40 dakika içerisinde havalimanına seyahat edebilirsiniz.

Budapeşte Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı

Orta Avrupa ülkelerinden Macaristan, AB, NATO, OECD gibi topluluklarda bulunan, hem diplomasi hem de turizm trafiği son derece yoğun ülkelerden biri. Özellikle özenle korunmuş tarihi zenginlikleri ve doğal güzellikleriyle göz kamaştıran Macaristan’ın başkenti Budapeşte, her yıl dünyanın hemen her yerinden ziyaretçi akınına uğruyor. Bu yoğunluğu, Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı yönetiyor. Havalimanından şehir merkezine ve otel bölgelerine transferler için birkaç seçenek arasından tercih yapılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Budapeşte seyahatinide de eşlik etmek üzere sizleri bekliyor. Aerobilet ana sayfasında yer alan transfer sekmesine tıklayarak, buradan Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı ile otelinizi ya da transferinizi gerçekleştirmek istediğiniz transfer bölgesini seçebilir, transfer tarifelerini görüntüleyebilirsiniz. Gidiş - dönüş ya da tek yön havalimanı transfer rezervasyonlarınızı buradan yapabilirsiniz. Sorularınız ve alternatif transfer talepleriniz için Aerobilet destek hattını 24 saat dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Otobüs

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için şehir otobüslerini kullanabilirsiniz. 100E ve 200E kodlu otobüslerle yapacağınız transferlerde şehrin merkezi noktalarını izleyerek gidilen güzergahlarda, gitmek istediğiniz yere yakın duraklarda inebilir, transferinizi bu şekilde ucuza getirebilirsiniz. Ucuz uçak bileti ile havalimanı transferinizi uygun fiyatlı olarak yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Taksi

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine taksiyle de gidebilirsiniz. 35 ila 40 dakika içerisinde taksiyle havalimanından şehir merkezine yapacağınız transferi tamamlayabilirsiniz.