Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Nancy - Bogota uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Nancy Havalimanına Ulaşım

Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı

Fransa, dünyanın en çok ziyaretçi çeken kayak merkezleri, doğa ve deniz turizmi rotaları, spor ve fuar turizmi şehirlerine ev sahipliği yapıyor. Ancak dünyanın en çok ziyaret edilen ülkesi olmasında, kuşkusuz ki kültür turizmi başı çekiyor. Fransa'nın Antik Galyalılara uzanan köklü tarihi, M.Ö 1'inci yüzyıla işaret ediyor. Ardından denizaşırı topraklara kadar uzanan imparatorluk sınırlarının, Fransız tarihini dünyanın dört bir yanına kazımış olduğu görülüyor. Ülkenin birbirinden güzel şehirleri, görkemli anıtları, tarihi binaları ve yerleşimleriyle göz dolduruyor. İdari bölgelere ayrılarak yönetilen Fransa'nın Lorraine idari bölgesinde de popüler turizm merkezleri ve son derece zengin bir tarihi doku dikkati çekiyor. Şehirlerin panoraması, tarihi Fransız mimarisinden muhteşem örnekler sergiliyor. Metz ve Nancy şehirleri de bu şehirlerden yalnızca ikisi. Metz bugün hem bir turizm hem de bir ticaret ve ekonomi merkezi olarak öne çıkıyor. Nancy ise bir üniversite şehri ve dünyanın dört bir yanından öğrencilerin akademik kariyer yaptığı, köklü üniversitelere sahip. Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı, Metz ve Nancy şehirlerine yapılan uçuşları karşılıyor. Şehir merkezleri ve otel bölgelerinden havalimanına iki ulaşım yöntemiyle transfer sağlanabiliyor.

Otobüs

Metz ve Nancy şehir merkezleri ile şehirlerin merkezi pek çok noktasından, özel bir işletmeye ait havalimanı servis araçları kalkıyor. Dilerseniz siz de bu araçlardan yararlanabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmanız gereken araçlar hakkında bilgilere Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı'nın resmi internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Taksi

Havalimanı transferlerinde bir diğer seçeneğiniz de taksiler. Metz şehir merkezinden yarım saat, Nancy şehir merkezindense 40 dakika içinde taksiyle Metz - Nancy - Lorraine Havalimanı'na seyahat edebilirsiniz.

Bogota Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Eldorado Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Eldorado Havalimanı

Adını Amerika kıtasının kaşifi Kristof Kolomb’dan alan ve Güney Amerika’da bulunan Kolombiya, kıtanın en büyük ekonomilerinden biri olarak dikkati çekiyor. 9 ülke sınırlarına yayılan Amazon Ormanları’nın bir kısmına ev sahipliği yapan, bu doğal güzelliklerin yanında turistik pek çok destinasyonu da yine topraklarında barındıran Kolombiya’nın başkenti Bogota, Güney Amerika’nın gittikçe büyüyen ve gelişen metropollerinden biri olarak biliniyor. Bu metropolün uluslararası uçuş trafiğini Eldorado Havalimanı üstleniyor. Havalimanından şehir merkezine ve otel bölgelerine yapılan transferleri sağlayan birkaç ulaşım alternatifi bulunuyor.

Otobüs

Eldorado Havalimanı’ndan transferlerinizi yerel ulaşım ağını kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz. Otobüsler sizi şehir merkezine ve merkezi pek çok noktaya kadar götürebilir. Ayrıca Bogota’nın yerel ulaşım ağını (SITP) web üzerinden de görüntüleyebilir, hangi otobüslerle hangi merkezi noktalara transfer sağlayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Taksi

Eldorado Havalimanı’ndan taksi bulabilmeniz mümkün. Transferlerinizi dilerseniz taksiyle de yapabilirsiniz. 20 dakikalık bir transfer sürecinin ardından şehir merkezine varabilirsiniz.