Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Navoi - Ottawa uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Navoi Havalimanına Ulaşım

Navoi Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Navoi Havalimanı

Orta Asya Türk devletlerinden biri olan Özbekistan, yedi bağımsız Türk devleti arasında yer alıyor. Özbek Hanlığı’nın 1313 yılındaki kuruluşuyla bugünkü bağımsız Özbekistan’ın temelleri atılmış oldu. Özbekistan ekonomisinin önemli bir kısmını sanayi ve üretim oluşturuyor olsa da tarihi ve kültürel yapısıyla turizm için de ideal destinasyonlar oluşturuyor. Örneğin, adını 15’inci yüzyılda yaşamış ünlü şair Ali Şir Nevai’den alan Navoi (Nevai) şehri de bunlardan biri. Modern kent yaşamı içerisinde sanayi ve üretimin yanı sıra tarihi yerleriyle de dikkati çeken Navoi, aslında doğalgaz üretim tesisleriyle ülke ekonomisine önemli kazançlar sağlıyor. Navoi Havalimanı, şehrin uçuşlarını yönetiyor. Şehir merkezinden havalimanı transferleri için ulaşım alternatifleri arasında iki seçenek öne çıkıyor.

Minibüs

Şehir merkezinden Navoi Havalimanı’na minibüsle gidebilirsiniz. Sabah 06.00 ile akşam 19.00 arasında çalışan minibüslerle havalimanına transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Navoi şehir merkezinden Navoi Havalimanı’na gitmek için taksiye de binebilirsiniz. Taksiyle yaklaşık 35 dakika içerisinde şehir merkezinden havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ottawa Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Ottawa Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Ottawa Uluslararası Havalimanı

Kuzey Amerika’nın en kuzeyinde yer alan Kanada, dünyanın en büyük ikinci ülkesi. Arktik Denizi ve Büyük Okyanus’a kıyısı bulunan ülke, 3 bölge ve 10 eyaletten oluşuyor. Tarihte Vikingler’in yerleşim yeri olarak da kullandığı Kanada kendi enerjisini üreten, tarihi ve doğal güzelliklerini koruyan, dünyadaki en çağdaş ülkeler arasında yer alıyor. Ülkenin başkenti Ottawa da tüm bu özelliklerin yanı sıra, diplomatik ve uluslararası önemli organizasyonlarda da yoğun uçuş trafiği alan şehirlerden biri haline geliyor. Ottawa Uluslararası Havalimanı, Ottawa’ya yapılan tüm bu uçuş yoğunluğunu karşılıyor. Havalimanından otel transferleri ve şehir merkezine ulaşım, birkaç farklı yöntemle gerçekleştirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Havalimanı ile oteller arasındaki transfer sürecinizi en keyifli ve konforlu hale getirmek sizin elinizde. Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu bireysel transfer tarifelerini değerlendirerek, bu süreçte güvenli ve lüks bir şekilde seyahat etme fırsatı bulabilirsiniz. Ottawa Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize kadar güvenle transferinizi tamamlamak için Aerobilet’in transfer sayfasına gelerek, buradan Ottawa Uluslararası Havalimanı ile otelinizi seçebilir, bireysel transfer tarifelerini görüntüleyebilirsiniz. Kolaylıkla rezervasyon yapabilir, sorularınız için destek hattımızı arayabilirsiniz.

Otobüs

Ottawa Uluslararası Havalimanı yolcu çıkışında bulunan otobüs duraklarında, sizi şehir merkezine ve şehrin bazı merkezi noktalarına götürecek şehir otobüslerine denk gelebilirsiniz. Bu otobüsler sayesinde en ucuz uçak bileti ile yaptığınız yolculuğunuzu yine çok ucuz bir transfer süreciyle sürdürebilirsiniz.

Taksi

Ottawa Uluslararası Havalimanı’nda pek çok taksi bulabilmeniz mümkün. Bu taksilerle 20 dakika içerisinde havalimanından şehir merkezine yapacağınız transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.