Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Novosibirsk - Belize City uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Novosibirsk Havalimanına Ulaşım

 

Novosibirsk Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Novosibirsk Uluslararası Havalimanı

Dünyanın yüzölçümü bakımından en geniş ülkesi olan Rusya, Asya ve Avrupa kıtaları üzerine yayılı bir Avrasya ülkesi. Doğu Slavları halkının kökenini oluşturduğu ülkenin tarihi 9’uncu yüzyıla kadar uzanıyor. Şehirlerinde Orta Çağ’dan kalan birbirinden değerli eserler, yönetim binaları ve saraylar, Rusya’nın çarlık dönemini günümüzde görsel olarak yaşatmaya devam ediyor. Rusya’nın en kalabalık şehirlerinden biri olan Novosibirsk de bunlardan biri. Sibirya federal bölgesinin bir şehri olan ve bu bölgenin ilk şehri olarak bilinen Novosibirsk, maden ve otomotivin ülkedeki başkenti. Bununla birlikte turizm açısından da son derece yoğun bir trafik yaşıyor olmasını, zengin tarihi dokusuna bağlamak mümkün. Novosibirsk Uluslararası Havalimanı, bir diğer adıyla Tolmachevo Havalimanı, bu yoğunluğu karşılıyor. Şehir merkezinden havalimanı transferleri için tercih edilebilecek birkaç farklı ulaşım seçeneği öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Dünyanın hemen her yerinde, havalimanı transferleri için güvenebileceğiniz, lüks ve konforlu transfer araçlarıyla transfer sürecinizi en keyifli şekilde geçirebileceğiniz bir ulaşım alternatifiniz var. Aerobilet transfer hizmetleri, sizlere havalimanı transferlerinin de seyahat tecrübeleri içerisinde birer hoş anı olarak hatırlanabileceğini kanıtlamak için bekliyor. Aerobilet ekranının transfer sekmesinden otelinizden veya transfer bölgelerinden Novosibirsk Uluslararası Havalimanı’na ulaşımınızı sağlamak üzere rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilir, sorularınız ve talepleriniz için Aerobilet destek hattını da arayabilirsiniz.

Otobüs

Novosibirsk şehir merkezinden Novosibirsk Uluslararası Havalimanı’na transferleriniz için şehir hatları otobüslerini kullanabilirsiniz. 111E kodlu şehir hatları otobüsüyle otobüs terminali veya merkezi tren istasyonundan havalimanına gidebilirsiniz.

Taksi

Novosibirsk şehir merkezinden Novosibirsk Havalimanı’na gitmek için taksiye binebilirsiniz. Yaklaşık 25 dakika içerisinde havalimanında olabilirsiniz.

Belize City Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Belize City havalimanlarından şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Philip S. W. Goldson Uluslararası Havalimanı

Philip S. W. Goldson Uluslararası Havalimanı, Orta Amerika’da bulunan Belize’nin en büyük şehri Belize City’de uluslararası uçuşlar için hizmet veriyor. Karayip Denizi’ne kıyısı bulunan şehrin yine bu kıyısında bulunan havalimanı, şehir merkezine 15 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Philip S. W. Goldson Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım sağlamak için kullanılabilecek iki seçeneğiniz bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Dünyanın hemen tüm havalimanı bulunan destinasyonlarında olduğu gibi Belize City’de de otelinize yapacağınız transferlerde güvenli ve konforlu seçenekler sunan Aerobilet transfer hizmetleri, Philip S. W. Goldson Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize kadar keyifli bir seyahat geçirmenizi sağlıyor. Transferleri de seyahat tecrübenize dahil eden ve standartlarınızdan ödün vermemeniz için çalışan Aerobilet transfer hizmetlerinden siz de kolaylıkla rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel transfer tarifelerini görüntüleyemiyorsanız, Aerobilet destek hattını arayarak yardım isteyebilirsiniz.

Taksi

Taksiyle Philip S. W. Goldson Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize, şehir merkezine ya da diğer merkezi destinasyonlara ulaşmanız mümkün. Havalimanı terminal binası yolcu çıkışında bulunan taksilere binebilir, yaklaşık 20 dakikada Belize City şehir merkezinde olabilirsiniz.

Sir Barry Bowen Havaalanı

Adını Belize’nin ünlü siyasetçi ve iş adamı, İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth tarafından sir (sör) unvanı verilen Sir Barry Bowen’dan alan Sir Barry Bowen Havaalanı, Belize’nin yalnızca yurt içi uçuşları için hizmet veriyor. Orta Amerika’ya bağlı kara parçasının yanı sıra Karayip Denizi’nde bulunan adalarla da özel uçuşların gerçekleştirildiği havaalanından otelinize veya şehir merkezine gidebilmenizi sağlayacak bazı ulaşım yöntemleri bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Transferler, Aerobilet transfer hizmetleriyle daima güvenli, konforlu ve son derece lüks bir şekilde gerçekleşiyor. Siz de Belize City’de bulunan Sir Barry Bowen Havaalanı’ndan Belize’de bulunan otelinize kadar Aerobilet transfer araçlarıyla rahatlıkla gidebilir, bunun için hemen transfer sayfasını ziyaret ederek rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Görüntüleyemediğiniz tarifeler için destek hattını arayabilir ya da destek@aerobilet.com’a talebinizi iletebilirsiniz.

Otobüs

Özel shuttle otobüsleri ya da halk otobüsleriyle de Sir Barry Bowen Havaalanı’ndan şehir merkezine gidebilirsiniz. Shuttle otobüsler bazı durumlarda yolcuların hizmetine sunulabiliyor. Bu sayede deniz taksi duraklarına ya da Hopkins, Plancencia ve San Ignacio gibi destinasyonlara ulaşım sağlanabiliyor.

Taksi

Sir Barry Bowen Havaalanı’ndan otelinize ya da şehir merkezine kadar taksiyle gidebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek isterseniz yaklaşık 5 dakika içerisinde merkezde olabilirsiniz.