Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Novosibirsk - Hyeres uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Novosibirsk Havalimanına Ulaşım

 

Novosibirsk Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Novosibirsk Uluslararası Havalimanı

Dünyanın yüzölçümü bakımından en geniş ülkesi olan Rusya, Asya ve Avrupa kıtaları üzerine yayılı bir Avrasya ülkesi. Doğu Slavları halkının kökenini oluşturduğu ülkenin tarihi 9’uncu yüzyıla kadar uzanıyor. Şehirlerinde Orta Çağ’dan kalan birbirinden değerli eserler, yönetim binaları ve saraylar, Rusya’nın çarlık dönemini günümüzde görsel olarak yaşatmaya devam ediyor. Rusya’nın en kalabalık şehirlerinden biri olan Novosibirsk de bunlardan biri. Sibirya federal bölgesinin bir şehri olan ve bu bölgenin ilk şehri olarak bilinen Novosibirsk, maden ve otomotivin ülkedeki başkenti. Bununla birlikte turizm açısından da son derece yoğun bir trafik yaşıyor olmasını, zengin tarihi dokusuna bağlamak mümkün. Novosibirsk Uluslararası Havalimanı, bir diğer adıyla Tolmachevo Havalimanı, bu yoğunluğu karşılıyor. Şehir merkezinden havalimanı transferleri için tercih edilebilecek birkaç farklı ulaşım seçeneği öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Dünyanın hemen her yerinde, havalimanı transferleri için güvenebileceğiniz, lüks ve konforlu transfer araçlarıyla transfer sürecinizi en keyifli şekilde geçirebileceğiniz bir ulaşım alternatifiniz var. Aerobilet transfer hizmetleri, sizlere havalimanı transferlerinin de seyahat tecrübeleri içerisinde birer hoş anı olarak hatırlanabileceğini kanıtlamak için bekliyor. Aerobilet ekranının transfer sekmesinden otelinizden veya transfer bölgelerinden Novosibirsk Uluslararası Havalimanı’na ulaşımınızı sağlamak üzere rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilir, sorularınız ve talepleriniz için Aerobilet destek hattını da arayabilirsiniz.

Otobüs

Novosibirsk şehir merkezinden Novosibirsk Uluslararası Havalimanı’na transferleriniz için şehir hatları otobüslerini kullanabilirsiniz. 111E kodlu şehir hatları otobüsüyle otobüs terminali veya merkezi tren istasyonundan havalimanına gidebilirsiniz.

Taksi

Novosibirsk şehir merkezinden Novosibirsk Havalimanı’na gitmek için taksiye binebilirsiniz. Yaklaşık 25 dakika içerisinde havalimanında olabilirsiniz.

Hyeres Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Toulon-Hyères Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Toulon-Hyères Havalimanı

Fransa, Batı Avrupa'da bulunan ve dünyanın en fazla ziyaret edilen ülkesi olma özelliğini yıllardır koruyan bir ülke. Geleneksel değerleri ve yüzyıllardır çok değerli sanatçıların yetiştiği, tarihin en büyük imparatorluklarından birinin kurulduğu bu topraklar, eşsiz sanat eserleriyle dolu müzeleri, çarpıcı mimarisi ve tarihi dokusunun buluştuğu meydanları, anıtları ve yerleşim bölgeleriyle göz kamaştırıyor. Aynı zamanda doğa ve deniz turizmi için de pek çok cazip alternatifler sunan Fransa, Akdeniz'e bakan kıyılarında muhteşem plajlarıyla ziyaretçileri karşılıyor. Her yıl Fransa'yı ziyaret eden milyonlarca turistin bir kısmı da bu kıyılarda tatil yapmayı tercih ediyor. Bununla birlikte Akdeniz kıyıları yalnızca turizm değil, önemli liman kentleriyle de dikkati çekiyor. Toulon tarih boyunca ülkenin özellikle savunma bakımından önemli bir liman kenti haline gelmiş, günümüzde Fransa'nın deniz üssü olarak kullanılan limanıyla bilinen bir şehir. Komşu şehri Hyères ise Akdeniz'deki en popüler tatil rotaları arasında gösterilebilir. Yemyeşil doğasının masmavi Akdeniz'le buluştuğu topraklara sahip olan, tarihi bölgeleriyle de göz dolduran şehir, Toulon-Hyères Havalimanı'na ev sahipliği yapıyor. Havalimanı, her iki şehrin de uçuşlarını karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine transferler için birkaç ulaşım alternatifi değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Avrupa'nın ve dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Fransa'da da havalimanı transferleri için seyahat tutkunlarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Siz de dilerseniz Toulon-Hyères Havalimanı'ndan yapacağınız transferlerde güven ve konforu ön planda tutan lüks transfer araçlarıyla Aerobilet transfer hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Aerobilet'in transfer sayfasını görüntüleyebilir, buradan Toulon-Hyères Havalimanı ile otelinizi veya transfer sağlamak istediğiniz bölgeyi seçerek, transfer tarifelerine göz atabilirsiniz. Aerobilet destek hattı üzerinden transfer yetkililerine ulaşarak, rezervasyonlar için destek alabilirsiniz.

Otobüs

Toulon-Hyères Havalimanı'ndan havalimanı servis araçları da hizmet veriyor. Dilerseniz Toulon ya da Hyères şehirlerine ya da çevredeki bazı destinasyonlara havalimanı servis araçlarıyla da seyahat edebilirsiniz. Transfer bölgeleri ve ücretlendirmeler hakkında bilgileri havalimanının resmi internet adresinden alabilirsiniz.

Taksi

Toulon-Hyères Havalimanı'ndan şehir merkezlerine, otel bölgelerine veya gitmek istediğiniz transfer noktalarına ulaşım için taksi bulabilirsiniz. Toulon şehir merkezine yarım saat, Hyères şehir merkezine ise 15 dakika içerisinde taksiyle transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.