Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Novosibirsk - Plovdiv uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Novosibirsk Havalimanına Ulaşım

 

Novosibirsk Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Novosibirsk Uluslararası Havalimanı

Dünyanın yüzölçümü bakımından en geniş ülkesi olan Rusya, Asya ve Avrupa kıtaları üzerine yayılı bir Avrasya ülkesi. Doğu Slavları halkının kökenini oluşturduğu ülkenin tarihi 9’uncu yüzyıla kadar uzanıyor. Şehirlerinde Orta Çağ’dan kalan birbirinden değerli eserler, yönetim binaları ve saraylar, Rusya’nın çarlık dönemini günümüzde görsel olarak yaşatmaya devam ediyor. Rusya’nın en kalabalık şehirlerinden biri olan Novosibirsk de bunlardan biri. Sibirya federal bölgesinin bir şehri olan ve bu bölgenin ilk şehri olarak bilinen Novosibirsk, maden ve otomotivin ülkedeki başkenti. Bununla birlikte turizm açısından da son derece yoğun bir trafik yaşıyor olmasını, zengin tarihi dokusuna bağlamak mümkün. Novosibirsk Uluslararası Havalimanı, bir diğer adıyla Tolmachevo Havalimanı, bu yoğunluğu karşılıyor. Şehir merkezinden havalimanı transferleri için tercih edilebilecek birkaç farklı ulaşım seçeneği öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Dünyanın hemen her yerinde, havalimanı transferleri için güvenebileceğiniz, lüks ve konforlu transfer araçlarıyla transfer sürecinizi en keyifli şekilde geçirebileceğiniz bir ulaşım alternatifiniz var. Aerobilet transfer hizmetleri, sizlere havalimanı transferlerinin de seyahat tecrübeleri içerisinde birer hoş anı olarak hatırlanabileceğini kanıtlamak için bekliyor. Aerobilet ekranının transfer sekmesinden otelinizden veya transfer bölgelerinden Novosibirsk Uluslararası Havalimanı’na ulaşımınızı sağlamak üzere rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilir, sorularınız ve talepleriniz için Aerobilet destek hattını da arayabilirsiniz.

Otobüs

Novosibirsk şehir merkezinden Novosibirsk Uluslararası Havalimanı’na transferleriniz için şehir hatları otobüslerini kullanabilirsiniz. 111E kodlu şehir hatları otobüsüyle otobüs terminali veya merkezi tren istasyonundan havalimanına gidebilirsiniz.

Taksi

Novosibirsk şehir merkezinden Novosibirsk Havalimanı’na gitmek için taksiye binebilirsiniz. Yaklaşık 25 dakika içerisinde havalimanında olabilirsiniz.

Plovdiv Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Plovdiv Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Plovdiv Havalimanı

Balkan ülkelerinden biri olan ve ülke olarak kuruluşu M.S 681 yılına uzanan Bulgaristan, pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış olan ve özellikle uzun yıllar Osmanlı İmparatorluğu’nun hüküm sürdüğü topraklar olması bakımından günümüzde dahi Osmanlı izleri taşıyan bir ülke. Bulgaristan’ın iki büyük şehrinden biri olarak bilinen Filibe yani bir diğer adıyla Plovdiv de bu izleri taşıyan başlıca şehirler arasında yer alıyor. Osmanlı Dönemi’nden camilerin, çeşmelerin ve eski yerleşimlerin bulunduğu Plovdiv, Balkanların önemli turizm merkezlerinden. Şehrin uluslararası uçuş trafiğini ise Plovdiv Havalimanı karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek için iki seçenek kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

 

Aerobilet transfer hizmetleriyle Plovdiv seyahatinizde de transfer sürecinizin sorunsuz geçmesini, lüks ve güvenilir transfer araçlarıyla seyahatinizin bu kısmının her zamankinden çok daha keyifli olmasını sağlayabilirsiniz. Aerobilet’in resmi web sitesi üzerinden transfer sayfasını görüntüleyerek, buradan havalimanı transfer rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Plovdiv Havalimanı’ndan şehir merkezine, diğer transfer bölgelerine veya otelinize, tek yön ya da gidiş dönüş transfer sürecinizi planlayabilirsiniz. Sorularınız veya transferlerle ilgili farklı talepleriniz için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Taksi

Plovdiv Havalimanı ile şehir merkezi arasında hizmet veren toplu taşıma araçları bulunmuyor. Dilerseniz Havalimanı’ndan şehir merkezine veya otelinize taksiyle gidebilirsiniz. Taksiyle havalimanından 20 dakikada şehir merkezine varabilirsiniz.