Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Novosibirsk - Selanik uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Novosibirsk Havalimanına Ulaşım

 

Novosibirsk Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Novosibirsk Uluslararası Havalimanı

Dünyanın yüzölçümü bakımından en geniş ülkesi olan Rusya, Asya ve Avrupa kıtaları üzerine yayılı bir Avrasya ülkesi. Doğu Slavları halkının kökenini oluşturduğu ülkenin tarihi 9’uncu yüzyıla kadar uzanıyor. Şehirlerinde Orta Çağ’dan kalan birbirinden değerli eserler, yönetim binaları ve saraylar, Rusya’nın çarlık dönemini günümüzde görsel olarak yaşatmaya devam ediyor. Rusya’nın en kalabalık şehirlerinden biri olan Novosibirsk de bunlardan biri. Sibirya federal bölgesinin bir şehri olan ve bu bölgenin ilk şehri olarak bilinen Novosibirsk, maden ve otomotivin ülkedeki başkenti. Bununla birlikte turizm açısından da son derece yoğun bir trafik yaşıyor olmasını, zengin tarihi dokusuna bağlamak mümkün. Novosibirsk Uluslararası Havalimanı, bir diğer adıyla Tolmachevo Havalimanı, bu yoğunluğu karşılıyor. Şehir merkezinden havalimanı transferleri için tercih edilebilecek birkaç farklı ulaşım seçeneği öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Dünyanın hemen her yerinde, havalimanı transferleri için güvenebileceğiniz, lüks ve konforlu transfer araçlarıyla transfer sürecinizi en keyifli şekilde geçirebileceğiniz bir ulaşım alternatifiniz var. Aerobilet transfer hizmetleri, sizlere havalimanı transferlerinin de seyahat tecrübeleri içerisinde birer hoş anı olarak hatırlanabileceğini kanıtlamak için bekliyor. Aerobilet ekranının transfer sekmesinden otelinizden veya transfer bölgelerinden Novosibirsk Uluslararası Havalimanı’na ulaşımınızı sağlamak üzere rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilir, sorularınız ve talepleriniz için Aerobilet destek hattını da arayabilirsiniz.

Otobüs

Novosibirsk şehir merkezinden Novosibirsk Uluslararası Havalimanı’na transferleriniz için şehir hatları otobüslerini kullanabilirsiniz. 111E kodlu şehir hatları otobüsüyle otobüs terminali veya merkezi tren istasyonundan havalimanına gidebilirsiniz.

Taksi

Novosibirsk şehir merkezinden Novosibirsk Havalimanı’na gitmek için taksiye binebilirsiniz. Yaklaşık 25 dakika içerisinde havalimanında olabilirsiniz.

Selanik Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Selanik Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Selanik Uluslararası Havalimanı

Tarih boyunca dünyanın dört bir yanında mitolojik hikayeleriyle merak uyandıran, ilerleyen dönemlerde ise Bizans İmparatorluğu’nun bir parçası olarak tarih sahnesindeki yerini alan Yunanistan, bugün tarihi zenginlikleriyle ziyaretçi çeken ülkelerden biri. Kendine özgü kültürüyle de öne çıkan, mutfağı ve sanat eserleriyle göz dolduran ülkenin pek çok şehri bugün turizm sektöründe öne çıkıyor. Bunlardan biri de kuşkusuz ki Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu Selanik. Selanik’te ulu önderin doğduğu ev başta olmak üzere pek çok müze ve tarihi yerler bulunuyor. Başta Türkiye’den olmak üzere, dünyanın hemen her yerinden bu tarihi bölgelere ziyaretçiler geliyor. Selanik Uluslararası Havalimanı, şehrin uçuş trafiğine hizmet veriyor. Havalimanından yapılan yolcu transferleri içinse birkaç seçenek öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Selanik’te de seyahatiniz boyunca havalimanı ile otel bölgeleri arasında sizlerle. Siz de seyahatinizi planlarken Selanik Uluslararası Havalimanı ile oteliniz arasındaki transfer sürecini Aerobilet transfer hizmetleri gibi emin ellere emanet edebilirsiniz. Son derece lüks ve güvenilir transfer araçlarıyla, sunduğu hizmetler kapsamında hesaplı transfer hizmetleri sunan Aerobilet’i siz de şimdi ziyaret edin. Ekranın transfer sekmesine tıklayarak, buradan rezervasyonlarınız için işlemlerinizi yapabilirsiniz. Transfer yetkililerine günün 24 saati, Aerobilet destek hattından sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine gitmek için dilerseniz 78 numaralı otobüs hattını da tercih edebilirsiniz. Selanik Uluslararası Havalimanı ile şehir merkezi arasında her 45 dakikada bir yolu transferleri için seferler düzenleyen bu hatla şehir merkezine ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.  

Taksi

Selanik Uluslararası Havalimanı’ndan taksiye binerek, şehirde gitmek istediğiniz noktalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Yaklaşık yarım saatte havalimanından şehir merkezine varabilirsiniz.