Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Novosibirsk - Sofya uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Novosibirsk Havalimanına Ulaşım

 

Novosibirsk Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Novosibirsk Uluslararası Havalimanı

Dünyanın yüzölçümü bakımından en geniş ülkesi olan Rusya, Asya ve Avrupa kıtaları üzerine yayılı bir Avrasya ülkesi. Doğu Slavları halkının kökenini oluşturduğu ülkenin tarihi 9’uncu yüzyıla kadar uzanıyor. Şehirlerinde Orta Çağ’dan kalan birbirinden değerli eserler, yönetim binaları ve saraylar, Rusya’nın çarlık dönemini günümüzde görsel olarak yaşatmaya devam ediyor. Rusya’nın en kalabalık şehirlerinden biri olan Novosibirsk de bunlardan biri. Sibirya federal bölgesinin bir şehri olan ve bu bölgenin ilk şehri olarak bilinen Novosibirsk, maden ve otomotivin ülkedeki başkenti. Bununla birlikte turizm açısından da son derece yoğun bir trafik yaşıyor olmasını, zengin tarihi dokusuna bağlamak mümkün. Novosibirsk Uluslararası Havalimanı, bir diğer adıyla Tolmachevo Havalimanı, bu yoğunluğu karşılıyor. Şehir merkezinden havalimanı transferleri için tercih edilebilecek birkaç farklı ulaşım seçeneği öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Dünyanın hemen her yerinde, havalimanı transferleri için güvenebileceğiniz, lüks ve konforlu transfer araçlarıyla transfer sürecinizi en keyifli şekilde geçirebileceğiniz bir ulaşım alternatifiniz var. Aerobilet transfer hizmetleri, sizlere havalimanı transferlerinin de seyahat tecrübeleri içerisinde birer hoş anı olarak hatırlanabileceğini kanıtlamak için bekliyor. Aerobilet ekranının transfer sekmesinden otelinizden veya transfer bölgelerinden Novosibirsk Uluslararası Havalimanı’na ulaşımınızı sağlamak üzere rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilir, sorularınız ve talepleriniz için Aerobilet destek hattını da arayabilirsiniz.

Otobüs

Novosibirsk şehir merkezinden Novosibirsk Uluslararası Havalimanı’na transferleriniz için şehir hatları otobüslerini kullanabilirsiniz. 111E kodlu şehir hatları otobüsüyle otobüs terminali veya merkezi tren istasyonundan havalimanına gidebilirsiniz.

Taksi

Novosibirsk şehir merkezinden Novosibirsk Havalimanı’na gitmek için taksiye binebilirsiniz. Yaklaşık 25 dakika içerisinde havalimanında olabilirsiniz.

Sofya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Sofya Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Sofya Havalimanı

Tarihi ve doğal güzellikleri, sahilleri, eğlence ve kayak merkezleriyle dört mevsim turizmi canlı tutan Bulgaristan, Avrupa’nın en büyük ülkelerinden biri. Bulgaristan’ın başkenti Sofya da dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çeken önemli turizm destinasyonlarından biri olarak biliniyor. Sofya’da bulunan ve uluslararası uçuşları karşılayan Sofya Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 9 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Sofya’da şehir içi ulaşımda kullanılan ve havalimanından şehir merkezine transferinizi sağlayacak pek çok seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Sofya Havalimanı’ndan otel bölgelerine seyahat etmeyi planlıyor, güvenli, hesaplı ve konforlu bir ulaşım seçeneği arıyorsanız, Aerobilet transfer hizmetleriyle aradığınız tüm transfer özelliklerine ulaşabilirsiniz. Aerobilet transfer sayfasından Sofya Havalimanı’ndan otelinize gitmenizi sağlayacak bireysel transfer tarifelerini sorgulayabilir, ucuz uçak bileti seçeneklerine ulaşabileceğiniz gibi aynı platformdan transferinizi de planlama imkanına sahip olabilirsiniz. Bireysel tarifeler görüntülenemiyorsa, destek@aerobilet.com’a talebinizi gönderebilir ya da Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Otobüs

Sofya şehir merkezi ile Sofya Havalimanı arasında karşılıklı seferler düzenleyen halk otobüsleri de yine havalimanından şehir merkezine ulaşımınızda size yardımcı olabilir. 84 ve 184 numaralı otobüslerle terminal 1 ve 2 binalarına, 384 numaralı otobüsle ise terminal 2 binasına kadar transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Metro

Sofya Havalimanı’nda bulunan metro istasyonundan şehir merkezinde bulunan merkezi metro istasyonuna kadar metroyla da gidebilirsiniz. Metro hatlarını kullanarak, aynı zamanda şehirlerararası otobüs terminali ya da tren istasyonuna da transferinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Sofya Havalimanı’ndan çıkışınızda taksileri görebilirsiniz. Dilerseniz taksiyle yaklaşık 20 dakikada şehir merkezinde olabilirsiniz.