Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Nukus - El-Baha uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Nukus Havalimanına Ulaşım

Nukus Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Nukus Havalimanı

Özbekistan, Orta Asya ülkelerinden biri olup, aynı zamanda yedi bağımsız Türk devleti arasında da yer alıyor. Moğol hükümdarı Cengiz Han’ın ardından torunlarının hükmetmeye başladığı Altınordu Devleti’nin başına geçen Özbek Han’ın, Orta Asya topraklarında ilerlemesi ve sınırları genişletmesiyle kurduğu Özbekistan, bugün şehirlerinde Özbek Han’ın hükümdarlığından başlayarak farklı dönemlere ait pek çok eserlerle, turizm bakımından cazip destinasyonlara sahip. Ancak Özbekistan’ın asıl geçim kaynağı turizmden çok ticarete dayanıyor. Başta doğalgaz olmak üzere, altın, uranyum ve pamuk gibi üretime dayalı bir ekonomisi bulunuyor. Turizmin öne çıktığı şehirlerinden biri Nukus olarak dikkati çekiyor. Özellikle müzeleriyle bilinen ve adından söz ettiren Nukus, Özbekistan’ın Türkmenistan sınırında bir şehir. Şehrin uçuşlarını Nukus Havalimanı yönetiyor. Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için tercih edilen bir ulaşım yöntemi bulunuyor.

Taksi

Nukus Havalimanı’na yapılan yolcu transferlerinde taksiler kullanılıyor. Dilerseniz siz de taksiyle Nukus Havalimanı’na gidebilirsiniz. Yaklaşık 5 dakikada şehir merkezinden havalimanına varabilirsiniz.

El-Baha Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

El-Baha Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

El-Baha Havalimanı

Suudi Arabistan’da aynı adı taşıyan yönetim bölgesinin başkenti olan El-Baha’da bulunan El-Baha Havalimanı, yalnızca iç hat uçuşlarının gerçekleştirildiği havalimanı olarak hizmet veriyor. Şehir merkezine 43 kilometre uzaklıkta yer alan havalimanından otelinize kadar ulaşımınızı sağlamanıza yardımcı olacak iki ulaşım alternatifi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleriyle El-Baha Havalimanı’ndan otelinize kadar sorunsuz bir seyahat tecrübesi yaşayabilirsiniz. Hemen Aerobilet sayfası üzerinden transfer sekmesini ziyaret ederek, transfer rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz bireysel transfer tarifesini tercih edebilir, görüntüleyemediğiniz tarifeler ve alternatif destinasyon ya da otel ulaşım talepleriniz için Aerobilet destek hattını arayarak transfer yetkilileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Taksi

El-Baha Havalimanı’ndan otelinize ya da farklı pek çok destinasyona taksiyle gidebilmeniz mümkün. Yarım saat ila 40 dakikada havalimanından şehir merkezine transferinizi tamamlayabilirsiniz.