Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Omsk - Plovdiv uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Omsk Havalimanına Ulaşım

Omsk Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Omsk Havalimanı

Avrasya’da bulunan ve dünyanın en geniş yüzölçümüne sahip şehri olan Rusya, kendine özgü kültürü ve özellikle çarlık döneminden gelen çarpıcı tarihi dokusuyla kültür turizmi başta olmak üzere turizmin farklı alanlarında yoğun ziyaretçi çekiyor. Bununla birlikte diplomasi ve ticaret açısından da hava trafiği yaşayan Rusya’da turizmin ve ticaretin önemli şehirlerinden biri Sibirya federal bölgesi sınırlarında yer alan Omsk. Tarihin bir döneminde geçici olarak Rusya’nın başkenti de olmuş olan Omsk, altın yatakları, Çarlık Rusyası’ndan kalan tarihi binaları ve eserleriyle dikkati çekiyor. Omsk Havalimanı şehrin uçuşlarını yönetiyor. Omsk şehir merkezinden veya şehrin diğer bölgelerinden havalimanı transferlerinde kullanılabilecek bazı seçenekler bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, dünyanın farklı yerlerinde havalimanı transfer tarifeleriyle sizleri en konforlu ve lüks şekilde ağırlamaya devam ediyor. Omsk Havalimanı’na ulaşım için siz de Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu transfer tarifelerini inceleyebilir, güvenli, hızlı ve transfer ihtiyaçlarınızı en etkili şekilde karşılayarak, transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aerobilet’in transfer ekranını ziyaret edin; buradan rezervasyonlarınızı tek yön ya da gidiş dönüş planlama fırsatını elde edin. Sorularınız veya farklı transfer talepleriniz için Aerobilet destek hattını 24 saat boyunca arayabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanı transferleri için bir diğer alternatifiniz de Omsk şehir merkezinden otobüse binmek. 60 numaralı şehir hatları otobüsüne binerek, Omsk Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Taksi

Omsk Havalimanı’na taksiyle de gidebilirsiniz. Omsk şehir merkezinden taksiyle havalimanı transferinizi 15 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Plovdiv Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Plovdiv Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Plovdiv Havalimanı

Balkan ülkelerinden biri olan ve ülke olarak kuruluşu M.S 681 yılına uzanan Bulgaristan, pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış olan ve özellikle uzun yıllar Osmanlı İmparatorluğu’nun hüküm sürdüğü topraklar olması bakımından günümüzde dahi Osmanlı izleri taşıyan bir ülke. Bulgaristan’ın iki büyük şehrinden biri olarak bilinen Filibe yani bir diğer adıyla Plovdiv de bu izleri taşıyan başlıca şehirler arasında yer alıyor. Osmanlı Dönemi’nden camilerin, çeşmelerin ve eski yerleşimlerin bulunduğu Plovdiv, Balkanların önemli turizm merkezlerinden. Şehrin uluslararası uçuş trafiğini ise Plovdiv Havalimanı karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek için iki seçenek kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

 

Aerobilet transfer hizmetleriyle Plovdiv seyahatinizde de transfer sürecinizin sorunsuz geçmesini, lüks ve güvenilir transfer araçlarıyla seyahatinizin bu kısmının her zamankinden çok daha keyifli olmasını sağlayabilirsiniz. Aerobilet’in resmi web sitesi üzerinden transfer sayfasını görüntüleyerek, buradan havalimanı transfer rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Plovdiv Havalimanı’ndan şehir merkezine, diğer transfer bölgelerine veya otelinize, tek yön ya da gidiş dönüş transfer sürecinizi planlayabilirsiniz. Sorularınız veya transferlerle ilgili farklı talepleriniz için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Taksi

Plovdiv Havalimanı ile şehir merkezi arasında hizmet veren toplu taşıma araçları bulunmuyor. Dilerseniz Havalimanı’ndan şehir merkezine veya otelinize taksiyle gidebilirsiniz. Taksiyle havalimanından 20 dakikada şehir merkezine varabilirsiniz.