Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Omsk - Selanik uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Omsk Havalimanına Ulaşım

Omsk Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Omsk Havalimanı

Avrasya’da bulunan ve dünyanın en geniş yüzölçümüne sahip şehri olan Rusya, kendine özgü kültürü ve özellikle çarlık döneminden gelen çarpıcı tarihi dokusuyla kültür turizmi başta olmak üzere turizmin farklı alanlarında yoğun ziyaretçi çekiyor. Bununla birlikte diplomasi ve ticaret açısından da hava trafiği yaşayan Rusya’da turizmin ve ticaretin önemli şehirlerinden biri Sibirya federal bölgesi sınırlarında yer alan Omsk. Tarihin bir döneminde geçici olarak Rusya’nın başkenti de olmuş olan Omsk, altın yatakları, Çarlık Rusyası’ndan kalan tarihi binaları ve eserleriyle dikkati çekiyor. Omsk Havalimanı şehrin uçuşlarını yönetiyor. Omsk şehir merkezinden veya şehrin diğer bölgelerinden havalimanı transferlerinde kullanılabilecek bazı seçenekler bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, dünyanın farklı yerlerinde havalimanı transfer tarifeleriyle sizleri en konforlu ve lüks şekilde ağırlamaya devam ediyor. Omsk Havalimanı’na ulaşım için siz de Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu transfer tarifelerini inceleyebilir, güvenli, hızlı ve transfer ihtiyaçlarınızı en etkili şekilde karşılayarak, transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aerobilet’in transfer ekranını ziyaret edin; buradan rezervasyonlarınızı tek yön ya da gidiş dönüş planlama fırsatını elde edin. Sorularınız veya farklı transfer talepleriniz için Aerobilet destek hattını 24 saat boyunca arayabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanı transferleri için bir diğer alternatifiniz de Omsk şehir merkezinden otobüse binmek. 60 numaralı şehir hatları otobüsüne binerek, Omsk Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Taksi

Omsk Havalimanı’na taksiyle de gidebilirsiniz. Omsk şehir merkezinden taksiyle havalimanı transferinizi 15 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Selanik Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Selanik Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Selanik Uluslararası Havalimanı

Tarih boyunca dünyanın dört bir yanında mitolojik hikayeleriyle merak uyandıran, ilerleyen dönemlerde ise Bizans İmparatorluğu’nun bir parçası olarak tarih sahnesindeki yerini alan Yunanistan, bugün tarihi zenginlikleriyle ziyaretçi çeken ülkelerden biri. Kendine özgü kültürüyle de öne çıkan, mutfağı ve sanat eserleriyle göz dolduran ülkenin pek çok şehri bugün turizm sektöründe öne çıkıyor. Bunlardan biri de kuşkusuz ki Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu Selanik. Selanik’te ulu önderin doğduğu ev başta olmak üzere pek çok müze ve tarihi yerler bulunuyor. Başta Türkiye’den olmak üzere, dünyanın hemen her yerinden bu tarihi bölgelere ziyaretçiler geliyor. Selanik Uluslararası Havalimanı, şehrin uçuş trafiğine hizmet veriyor. Havalimanından yapılan yolcu transferleri içinse birkaç seçenek öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Selanik’te de seyahatiniz boyunca havalimanı ile otel bölgeleri arasında sizlerle. Siz de seyahatinizi planlarken Selanik Uluslararası Havalimanı ile oteliniz arasındaki transfer sürecini Aerobilet transfer hizmetleri gibi emin ellere emanet edebilirsiniz. Son derece lüks ve güvenilir transfer araçlarıyla, sunduğu hizmetler kapsamında hesaplı transfer hizmetleri sunan Aerobilet’i siz de şimdi ziyaret edin. Ekranın transfer sekmesine tıklayarak, buradan rezervasyonlarınız için işlemlerinizi yapabilirsiniz. Transfer yetkililerine günün 24 saati, Aerobilet destek hattından sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine gitmek için dilerseniz 78 numaralı otobüs hattını da tercih edebilirsiniz. Selanik Uluslararası Havalimanı ile şehir merkezi arasında her 45 dakikada bir yolu transferleri için seferler düzenleyen bu hatla şehir merkezine ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.  

Taksi

Selanik Uluslararası Havalimanı’ndan taksiye binerek, şehirde gitmek istediğiniz noktalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Yaklaşık yarım saatte havalimanından şehir merkezine varabilirsiniz.