Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Omsk - Sofya uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Omsk Havalimanına Ulaşım

Omsk Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Omsk Havalimanı

Avrasya’da bulunan ve dünyanın en geniş yüzölçümüne sahip şehri olan Rusya, kendine özgü kültürü ve özellikle çarlık döneminden gelen çarpıcı tarihi dokusuyla kültür turizmi başta olmak üzere turizmin farklı alanlarında yoğun ziyaretçi çekiyor. Bununla birlikte diplomasi ve ticaret açısından da hava trafiği yaşayan Rusya’da turizmin ve ticaretin önemli şehirlerinden biri Sibirya federal bölgesi sınırlarında yer alan Omsk. Tarihin bir döneminde geçici olarak Rusya’nın başkenti de olmuş olan Omsk, altın yatakları, Çarlık Rusyası’ndan kalan tarihi binaları ve eserleriyle dikkati çekiyor. Omsk Havalimanı şehrin uçuşlarını yönetiyor. Omsk şehir merkezinden veya şehrin diğer bölgelerinden havalimanı transferlerinde kullanılabilecek bazı seçenekler bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, dünyanın farklı yerlerinde havalimanı transfer tarifeleriyle sizleri en konforlu ve lüks şekilde ağırlamaya devam ediyor. Omsk Havalimanı’na ulaşım için siz de Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu transfer tarifelerini inceleyebilir, güvenli, hızlı ve transfer ihtiyaçlarınızı en etkili şekilde karşılayarak, transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aerobilet’in transfer ekranını ziyaret edin; buradan rezervasyonlarınızı tek yön ya da gidiş dönüş planlama fırsatını elde edin. Sorularınız veya farklı transfer talepleriniz için Aerobilet destek hattını 24 saat boyunca arayabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanı transferleri için bir diğer alternatifiniz de Omsk şehir merkezinden otobüse binmek. 60 numaralı şehir hatları otobüsüne binerek, Omsk Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Taksi

Omsk Havalimanı’na taksiyle de gidebilirsiniz. Omsk şehir merkezinden taksiyle havalimanı transferinizi 15 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Sofya Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Sofya Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Sofya Havalimanı

Tarihi ve doğal güzellikleri, sahilleri, eğlence ve kayak merkezleriyle dört mevsim turizmi canlı tutan Bulgaristan, Avrupa’nın en büyük ülkelerinden biri. Bulgaristan’ın başkenti Sofya da dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çeken önemli turizm destinasyonlarından biri olarak biliniyor. Sofya’da bulunan ve uluslararası uçuşları karşılayan Sofya Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 9 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Sofya’da şehir içi ulaşımda kullanılan ve havalimanından şehir merkezine transferinizi sağlayacak pek çok seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Sofya Havalimanı’ndan otel bölgelerine seyahat etmeyi planlıyor, güvenli, hesaplı ve konforlu bir ulaşım seçeneği arıyorsanız, Aerobilet transfer hizmetleriyle aradığınız tüm transfer özelliklerine ulaşabilirsiniz. Aerobilet transfer sayfasından Sofya Havalimanı’ndan otelinize gitmenizi sağlayacak bireysel transfer tarifelerini sorgulayabilir, ucuz uçak bileti seçeneklerine ulaşabileceğiniz gibi aynı platformdan transferinizi de planlama imkanına sahip olabilirsiniz. Bireysel tarifeler görüntülenemiyorsa, destek@aerobilet.com’a talebinizi gönderebilir ya da Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Otobüs

Sofya şehir merkezi ile Sofya Havalimanı arasında karşılıklı seferler düzenleyen halk otobüsleri de yine havalimanından şehir merkezine ulaşımınızda size yardımcı olabilir. 84 ve 184 numaralı otobüslerle terminal 1 ve 2 binalarına, 384 numaralı otobüsle ise terminal 2 binasına kadar transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Metro

Sofya Havalimanı’nda bulunan metro istasyonundan şehir merkezinde bulunan merkezi metro istasyonuna kadar metroyla da gidebilirsiniz. Metro hatlarını kullanarak, aynı zamanda şehirlerararası otobüs terminali ya da tren istasyonuna da transferinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Sofya Havalimanı’ndan çıkışınızda taksileri görebilirsiniz. Dilerseniz taksiyle yaklaşık 20 dakikada şehir merkezinde olabilirsiniz.