Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Omsk - Tiran uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Omsk Havalimanına Ulaşım

Omsk Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Omsk Havalimanı

Avrasya’da bulunan ve dünyanın en geniş yüzölçümüne sahip şehri olan Rusya, kendine özgü kültürü ve özellikle çarlık döneminden gelen çarpıcı tarihi dokusuyla kültür turizmi başta olmak üzere turizmin farklı alanlarında yoğun ziyaretçi çekiyor. Bununla birlikte diplomasi ve ticaret açısından da hava trafiği yaşayan Rusya’da turizmin ve ticaretin önemli şehirlerinden biri Sibirya federal bölgesi sınırlarında yer alan Omsk. Tarihin bir döneminde geçici olarak Rusya’nın başkenti de olmuş olan Omsk, altın yatakları, Çarlık Rusyası’ndan kalan tarihi binaları ve eserleriyle dikkati çekiyor. Omsk Havalimanı şehrin uçuşlarını yönetiyor. Omsk şehir merkezinden veya şehrin diğer bölgelerinden havalimanı transferlerinde kullanılabilecek bazı seçenekler bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, dünyanın farklı yerlerinde havalimanı transfer tarifeleriyle sizleri en konforlu ve lüks şekilde ağırlamaya devam ediyor. Omsk Havalimanı’na ulaşım için siz de Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu transfer tarifelerini inceleyebilir, güvenli, hızlı ve transfer ihtiyaçlarınızı en etkili şekilde karşılayarak, transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aerobilet’in transfer ekranını ziyaret edin; buradan rezervasyonlarınızı tek yön ya da gidiş dönüş planlama fırsatını elde edin. Sorularınız veya farklı transfer talepleriniz için Aerobilet destek hattını 24 saat boyunca arayabilirsiniz.

Otobüs

Havalimanı transferleri için bir diğer alternatifiniz de Omsk şehir merkezinden otobüse binmek. 60 numaralı şehir hatları otobüsüne binerek, Omsk Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Taksi

Omsk Havalimanı’na taksiyle de gidebilirsiniz. Omsk şehir merkezinden taksiyle havalimanı transferinizi 15 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Tiran Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tiran Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tiran Uluslararası Havalimanı

Tiran Uluslararası Havalimanı, Arnavutluk’un başkenti Tiran’da bulunuyor. Ülkenin tek uluslararası havalimanı olan Tiran Uluslararası Havalimanı, bu özelliğiyle ülkeye yapılan tüm uluslararası uçuşları tek başına karşılıyor. Şehir merkezine 19 kilometre uzaklıktaki havalimanından otel bölgelerine ya da diğer destinasyonlara ulaşımda birkaç seçenek kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

İndirimli uçak bileti ve otel seçeneklerine ulaşabileceğiniz birbirinden cazip kampanyalarla karşılaşabileceğiniz Aerobilet’te havalimanı transferlerinizi de kolaylıkla planlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Aerobilet transfer hizmetleriyle yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz sırasında oteliniz ve havalimanı arasındaki ulaşımınızı sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Otelinizden Tiran Uluslararası Havalimanı’na dilerseniz tek yön ya da gidiş-dönüş transferiniz için Aerobilet transfer sayfasından rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tarifeleri görüntüleyemiyorsanız, Aerobilet destek hattını arayabilir ya da destek@aerobilet.com’a talebinizi iletebilirsiniz.

Taksi

Tiran Uluslararası Havalimanı’nda pek çok taksi bulunuyor. Dilerseniz buradan taksiye binebilirsiniz. Yarım saatlik bir yolculuğun ardından şehir merkezinde olabilirsiniz.