Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Paderborn - Cenevre uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Paderborn Havalimanına Ulaşım

Paderborn Lippstadt Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Paderborn Lippstadt Havalimanı

Almanya, Orta Avrupa’da Kuzey Denizi ve Baltık Denizi’ne kıyıları bulunan, bir Avrupa Birliği ülkesi. Schengen Bölgesi’nde yer alan ülke, uluslararası önemli ekonomi işbirlikleri ve organizasyonların bir parçası olması bakımından diplomasi ve ticaret trafiği yoğun bir ülke. Bununla birlikte Avrupa Birliği’nin de en kalabalık ülkesi olarak dikkati çekiyor. Yoğun göç alan bir ülke olan Almanya, aynı zamanda dört mevsim turizm trafiği de alıyor. Hem metropolleri hem de kasabalarında tarihi ve doğal güzellikleri göz kamaştırıyor. Bu bakımdan doğa ve kültür turizminin pek çok popüler destinasyonuna da ev sahipliği yapıyor. Ülkenin kuzey şehirlerinden biri olan Paderborn da kültür turizmi için en cazip şehirlerden biri. Paderborn Katedrali’nin bulunduğu bölgeden çıkan kaynaklarla beslenen Pader Nehri’nin geçtiği şehir, tarihi yerleri ve Almanya’nın geleneksel Orta Çağ mimarisinin sergilendiği yerleşimleriyle dikkati çekiyor. Paderborn Lippstadt Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta hizmet veriyor. Paderborn’da havalimanı transferlerini sağlayan birkaç farklı ulaşım seçeneği bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Paderborn şehir merkezi ve otel bölgelerinden Paderborn Lippstadt Havalimanı’na transfer sağlamanın en güvenli ve konforlu yolu Aerobilet transfer hizmetlerinde sizleri bekliyor. Transfer ihtiyaçlarınızı karşılayacak birbirinden cazip transfer seçenekleri arasından siz de Paderborn Lippstadt Havalimanı’na ulaşım için size en uygun gelen transfer tarifesini değerlendirebilirsiniz. Tek yön veya gidiş dönüş transfer süreçlerinizi seyahatinizin öncesinde planlamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Aerobilet destek hattında transfer yetkilileri günün her saati sorularınız ve rezervasyonlar için destek almanız adına sizleri bekliyor olacak.

Otobüs

Havalimanı transferleriniz için bir başka seçeneğiniz de şehir otobüsleri. Paderborn Lippstadt Havalimanı’na ulaşım için merkezi tren istasyonundan geçen S60 ve 460 numaralı otobüsleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca NE16 numaralı gece ekspresi otobüsüyle de yine havalimanı transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tren

Paderborn şehir merkezinden trenle de havalimanı transferlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün. Hem şehirden hem de çevredeki pek çok destinasyondan trenle Paderborn’a gelebilir buradan Paderborn Lippstadt Havalimanı’na ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Taksi

Paderborn Lippstadt Havalimanı’na taksiyle ulaşım sağlamayı da tercih edebilirsiniz. 25 dakika içerisinde taksiyle şehir merkezinden havalimanına gidebilirsiniz.

Cenevre Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Cenevre Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Cenevre Havalimanı

İsviçre, Alpler’in ve çikolatanın anavatanı olarak bilinen, doğal güzelliklerle çevrili bir Batı Avrupa ülkesi. Kış sporlarının önde gelen ülkelerinden olması, spor turizmi başta olmak üzere ülke ekonomisinin büyük bir kısmını turizm oluşturuyor. Cenevre de dünyanın dört bir yanından hem göç alan hem de ziyaretçi akınına uğrayan şehirlerden biri olarak dikkati çekiyor. M.Ö 120’li yıllara dayanan köklü tarihiyle tarih ve kültür turizminin önemli merkezlerinden olan Cenevre’ye yapılan uluslararası uçuşları, Cenevre Havalimanı karşılıyor. Havalimanı ile otel bölgeleri arasındaki yolcu transferlerini sağlayan birkaç farklı ulaşım yöntemi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Havalimanı yolcu transferlerinde önde gelen isimlerden biri olan Aerobilet, Cenevre Havalimanı’ndan otelinize kadarki transfer sürecinizi en lüks ve konforlu şekilde gerçekleştirmeniz için sizleri bekliyor. Aerobilet transfer hizmetleri ile siz de kolaylıkla rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilir, 24 saat transfer yetkililerinden destek alabilirsiniz.

Otobüs

Cenevre Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için havalimanı yolcu çıkışında bulunan duraklardan otobüse binebilirsiniz. Her 8 ila 15 dakika arasında otobüsler yolcu transferi için duraklara gelmiş olacaklar. Dilerseniz buradan otobüsle siz de şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tren

Her 12 dakikada bir Cenevre Havalimanı’nda bulunan tren istasyonundan şehir merkezine tren bulabilirsiniz. Dilerseniz ulaşım sürecinizi trenle de gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Cenevre şehir merkezine veya otelinize gidebilmek için Cenevre Havalimanı’ndan taksi bulabilirsiniz. Taksiyle 8 dakikada şehir merkezine varabilirsiniz.