Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Paderborn - Doha uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Paderborn Havalimanına Ulaşım

Paderborn Lippstadt Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Paderborn Lippstadt Havalimanı

Almanya, Orta Avrupa’da Kuzey Denizi ve Baltık Denizi’ne kıyıları bulunan, bir Avrupa Birliği ülkesi. Schengen Bölgesi’nde yer alan ülke, uluslararası önemli ekonomi işbirlikleri ve organizasyonların bir parçası olması bakımından diplomasi ve ticaret trafiği yoğun bir ülke. Bununla birlikte Avrupa Birliği’nin de en kalabalık ülkesi olarak dikkati çekiyor. Yoğun göç alan bir ülke olan Almanya, aynı zamanda dört mevsim turizm trafiği de alıyor. Hem metropolleri hem de kasabalarında tarihi ve doğal güzellikleri göz kamaştırıyor. Bu bakımdan doğa ve kültür turizminin pek çok popüler destinasyonuna da ev sahipliği yapıyor. Ülkenin kuzey şehirlerinden biri olan Paderborn da kültür turizmi için en cazip şehirlerden biri. Paderborn Katedrali’nin bulunduğu bölgeden çıkan kaynaklarla beslenen Pader Nehri’nin geçtiği şehir, tarihi yerleri ve Almanya’nın geleneksel Orta Çağ mimarisinin sergilendiği yerleşimleriyle dikkati çekiyor. Paderborn Lippstadt Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta hizmet veriyor. Paderborn’da havalimanı transferlerini sağlayan birkaç farklı ulaşım seçeneği bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Paderborn şehir merkezi ve otel bölgelerinden Paderborn Lippstadt Havalimanı’na transfer sağlamanın en güvenli ve konforlu yolu Aerobilet transfer hizmetlerinde sizleri bekliyor. Transfer ihtiyaçlarınızı karşılayacak birbirinden cazip transfer seçenekleri arasından siz de Paderborn Lippstadt Havalimanı’na ulaşım için size en uygun gelen transfer tarifesini değerlendirebilirsiniz. Tek yön veya gidiş dönüş transfer süreçlerinizi seyahatinizin öncesinde planlamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Aerobilet destek hattında transfer yetkilileri günün her saati sorularınız ve rezervasyonlar için destek almanız adına sizleri bekliyor olacak.

Otobüs

Havalimanı transferleriniz için bir başka seçeneğiniz de şehir otobüsleri. Paderborn Lippstadt Havalimanı’na ulaşım için merkezi tren istasyonundan geçen S60 ve 460 numaralı otobüsleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca NE16 numaralı gece ekspresi otobüsüyle de yine havalimanı transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tren

Paderborn şehir merkezinden trenle de havalimanı transferlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün. Hem şehirden hem de çevredeki pek çok destinasyondan trenle Paderborn’a gelebilir buradan Paderborn Lippstadt Havalimanı’na ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Taksi

Paderborn Lippstadt Havalimanı’na taksiyle ulaşım sağlamayı da tercih edebilirsiniz. 25 dakika içerisinde taksiyle şehir merkezinden havalimanına gidebilirsiniz.

Doha Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hamad Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Hamad Uluslararası Havalimanı

Hamad Uluslararası Havalimanı, Katar’ın başkenti ve ülkenin en büyük şehri olan Doha’da yer alıyor. Şehir merkezinden 14 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanı, gittikçe büyüyen ticaret ve turizm merkezi olan Doha’da uçuş yoğunluğunu karşılıyor. Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine transfer sağlayabilmek için üç seçenek değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri dünyanın dört bir yanında havalimanları ve şehir merkezleri arasındaki transferleri, lüks, hesaplı ve güvenilir birer seyahat tecrübesine dönüştürüyor. Doha’da da Hamad Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmenin en konforlu yolunu Aerobilet sağlıyor. Aerobilet transfer hizmetleriyle dilerseniz bireysel transfer tarifelerinden yararlanabilir, transfer sayfası üzerinden rezervasyonlarınızı anında gerçekleştirebilirsiniz. Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan Aerobilet transfer hizmetlerinin belirlediği transfer bölgelerine ya da otelinize kadar transfer araçlarıyla gidebilirsiniz.

Otobüs

Doha’da şehir içi ulaşımda hizmet veren otobüs ve taksiler, Katar devletine ait Mowasalat adlı transfer hizmetleri işletmesi adı altında çalışıyor. Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine seyahat etmek için dilerseniz Mowasalat’ın otobüslerine binebilir, otobüs içerisinde Karwa adı verilen elektronik karttan satın alarak transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sınırlı ve sınırsız Karwa kartlardan dilediğinizi satın alabilir, sınırlı kartla 2 defa, sınırsız kartla gün boyu şehir içi ulaşımı kullanabilirsiniz.

Taksi

Katar devletine ait Mowasalat transfer hizmetleri işletmesi altında çalışan taksilerle Hamad Havalimanı’ndan Doha şehir merkezine seyahat edebilirsiniz. Ödemeyi yalnızca Katar Riyali olarak kabul eden taksilerle dilerseniz seyahatiniz öncesinde pazarlık edebilirsiniz. Yaklaşık 17 dakikada taksiyle Hamad Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine inebilirsiniz.