Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Perigueux - Groningen uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Perigueux Havalimanına Ulaşım

Périgueux - Bassillac Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Périgueux - Bassillac Havalimanı

Sınırları denizaşırı topraklara kadar uzanan ve tarihte dünyanın gördüğü en büyük imparatorluklardan birine sahip olan Fransa, Avrupa'nın batısında, Atlantik Okyanusu kıyılarında bulunuyor. Her yıl milyonlarca kişinin farklı turizm alanlarında ziyaret ettiği şehir, doğa turizminden deniz turizmine, kültür turizminden fuar turizmine çok geniş bir yelpazede ziyaretçi alıyor. Özellikle dünya çapında üne kavuşmuş tarihi anıtlarıyla göz dolduran ülke, 26 yönetim bölgesine ayrılıyor. Bu yönetim bölgelerinin her birinde birbirinden farklı seyahat tecrübeleri edinme fırsatı doğuyor. Fransa'nın bu yönetim bölgelerinden biri de Nouvelle-Aquitaine. Hem Fransa'nın hem de bölgenin en tanınmış şehirlerinden biri olan Périgueux, şehir siluetini oluşturan ikonik yapıları ve neredeyse tamamı eski yerleşimlerden oluşan şehir planıyla daha çok tarih tutkunlarının uğrak rotası olarak biliniyor. Özellikle 1120 yılında inşa edilen Saint Front Katedrali, şehrin simgesi haline gelmiş durumda. Şehrin içinden geçen Isle Nehri ve bu nehrin üzerinde uzanan Saint Georges Köprüsü de yine ziyaretçilere muhteşem görüntüler sunuyor. Périgueux - Bassillac Havalimanı aracılığıyla şehre pek çok turist akın ediyor. Şehirdeki havalimanı transferleri için bir ulaşım seçeneği kullanılabiliyor.

Taksi

Périgueux - Bassillac Havalimanı'na gidebilmek için otelinizden veya şehir merkezinden taksi çağırabilirsiniz. Taksiyle şehir merkezinden yapacağınız havalimanı transferlerini 20 dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Groningen Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Groningen Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Groningen Havalimanı

Hollanda Batı Avrupa’da bulunan ve Kuzey Denizi’ne kıyıları bulunan bir Avrupa Birliği ülkesi. Yel değirmenleri, laleleri, dünyaca meşhur peynirleri ve daha pek çok özellikleriyle dünyanın dört bir yanından ilgi görüyor. Ülke aynı zamanda ticaret ve fuar turizmiyle de yoğun sefer trafiği yaşıyor. Groningen şehri de ülkenin önemli sanayi merkezlerinden biri olarak bu yoğunlukta önemli bir payı bulunuyor. Groningen Havalimanı, şehrin uçuşlarını karşılıyor. Havalimanından şehre yapılan transferleri birkaç farklı yöntem gerçekleştiriyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Groningen Havalimanı’ndan şehirdeki transfer bölgelerine yapacağınız transferler için güvenli, konforlu ve lüks alternatifler arıyorsanız, Aerobilet transfer hizmetleri ile tanışmanın şimdi tam zamanı. Aerobilet’in transfer sayfasından siz de Groningen Havalimanı ile gitmek istediğiniz transfer bölgesini veya oteli seçerek, transfer tarifelerini inceleyebilirsiniz. Hemen rezervasyonlarınızı yapabilir ya da Aerobilet destek hattından yardım alabilirsiniz.  

Otobüs

Groningen Havalimanı’ndan shuttle otobüsler hizmet veriyor. Dilerseniz 100 numaralı otobüsle şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Groningen şehir merkezine ya da otelinize gidebilmek için taksiye binebilirsiniz. Groningen Havalimanı’ndan taksiyle şehir merkezine 20 dakikada varabilirsiniz.