Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Perm - Plovdiv uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Perm Havalimanına Ulaşım

Perm Uluslararası Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Perm Uluslararası Havalimanı

Dünyanın pek çok popüler turizm destinasyonuna sahip olan, özellikle tarihi yapılarıyla hemen her şehirde renkli ya da altın kubbeli şatoları, kaleleri ve eski yönetim binalarıyla göz dolduran Rusya, Slavlardan Türk halklarına, pek çok farklı etnik kökenden toplulukların bulunduğu federal bölgelere ayrılıyor. Bazıları yeraltı enerji kaynakları ve tesisleriyle ön plana çıkarken, bazılarıysa gelişmiş sanayisiyle ticari anlamda faaliyetlerini sürdürüyor. Rusya'nın en kalabalık şehirlerinden biri olan Perm de iş amaçlı seyahatlerin sıklıkla gerçekleştirildiği bir ticaret ve finans kenti. Perm Uluslararası Havalimanı, genellikle iş seyahatleri için yapılan uluslararası uçuşları kontrol ediyor. Havalimanına ulaşım için otellerden veya şehrin farklı bölgelerinden farklı yöntemler değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, havalimanı transferleri konusunda edindiğiniz tecrübeleri size tamamen unutturuyor ve yerine son derece keyifli ve lüks yol hikayeleri bırakıyor. Siz de dilerseniz Perm'de yapacağınız havalimanı transferlerinde Aerobilet'i tercih edebilir, transfer sayfasına giderek buradan rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Gidiş dönüş veya tek yön yapabileceğiniz rezervasyonlarınız için siz de Aerobilet'e gelin; transfer süreçlerinizi Aerobilet güvencesinde geçirin.

Otobüs

Perm'de havalimanı transferleriniz için şehir otobüsü hatlarını tercih edebilirsiniz. 822 numaralı otobüsle şehir merkezinden ve şehrin farklı merkezi noktalarından havalimanına gidebilirsiniz.

Taksi

Perm'de otelinizden veya bulunduğunuz bölgeden taksi çağırarak, havalimanına taksiyle seyahat edebilirsiniz. Perm Uluslararası Havalimanı'na taksiyle şehir merkezinden 40 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Plovdiv Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Plovdiv Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Plovdiv Havalimanı

Balkan ülkelerinden biri olan ve ülke olarak kuruluşu M.S 681 yılına uzanan Bulgaristan, pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış olan ve özellikle uzun yıllar Osmanlı İmparatorluğu’nun hüküm sürdüğü topraklar olması bakımından günümüzde dahi Osmanlı izleri taşıyan bir ülke. Bulgaristan’ın iki büyük şehrinden biri olarak bilinen Filibe yani bir diğer adıyla Plovdiv de bu izleri taşıyan başlıca şehirler arasında yer alıyor. Osmanlı Dönemi’nden camilerin, çeşmelerin ve eski yerleşimlerin bulunduğu Plovdiv, Balkanların önemli turizm merkezlerinden. Şehrin uluslararası uçuş trafiğini ise Plovdiv Havalimanı karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek için iki seçenek kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

 

Aerobilet transfer hizmetleriyle Plovdiv seyahatinizde de transfer sürecinizin sorunsuz geçmesini, lüks ve güvenilir transfer araçlarıyla seyahatinizin bu kısmının her zamankinden çok daha keyifli olmasını sağlayabilirsiniz. Aerobilet’in resmi web sitesi üzerinden transfer sayfasını görüntüleyerek, buradan havalimanı transfer rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Plovdiv Havalimanı’ndan şehir merkezine, diğer transfer bölgelerine veya otelinize, tek yön ya da gidiş dönüş transfer sürecinizi planlayabilirsiniz. Sorularınız veya transferlerle ilgili farklı talepleriniz için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Taksi

Plovdiv Havalimanı ile şehir merkezi arasında hizmet veren toplu taşıma araçları bulunmuyor. Dilerseniz Havalimanı’ndan şehir merkezine veya otelinize taksiyle gidebilirsiniz. Taksiyle havalimanından 20 dakikada şehir merkezine varabilirsiniz.