Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Podgorica - Brasilia uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Podgorica Havalimanına Ulaşım

Podgorica Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Podgorica Havalimanı

Balkanlar’da Adriyatik Denizi’ne kıyısı bulunan, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle pek çok turistik destinasyona ev sahipliği yapan Karadağ, tarihte İtalya, Arnavutluk, Osmanlı gibi farklı kültürleri ağırladığından, bu kültürlere dair izleri hala taşıyor. Başkent Podgorica’da da bu etki görülebiliyor. Hala pek çok etnik grubun yaşadığı Podgorica, Karadağ’ın en çok ziyaretçi kabul eden şehirlerinden biri. Podgorica Havalimanı da bu ziyaretçi yoğunluğunu karşılıyor. Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için kullanabileceğiniz birkaç alternatif Podgorica’da sizleri bekliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, havalimanları ile oteller arasındaki transfer sürecini sizler için en cazip transfer özelliklerini sunarak, planlıyor. Siz de dilerseniz transfer ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikteki transfer tarifelerinden yararlanarak Podgorica şehir merkezinden Podgorica Havalimanı’na gidebilirsiniz. Günün her saatinde Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine ulaşabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Otobüs

Podgorica Havalimanı’na gitmek için şehirden yerel ulaşım ağının önemli bir parçası olan otobüsleri kullanabilirsiniz. Otobüslerle hem en ucuz transfer yöntemini tercih edebilir, en ucuz uçak bileti ile birlikte seyahatinizde hesaplı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Taksi

Taksiyle Podgorica şehir merkezi ya da otelinizden Podgorica Havalimanı’na gidebilirsiniz. 10 dakika içerisinde şehir merkezinden hareketle havalimanında olabilirsiniz.

Brasilia Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Brasilia Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Brasilia Uluslararası Havalimanı

Dünyanın en ünlü turizm destinasyonlarından bazılarına ev sahipliği yapan, Güney Amerika’nın en büyük ülkesi Brezilya’nın başkenti Brasilia, ülke bürokrasisi ve ticaretinin merkezi olarak biliniyor. Şehre yapılan uluslararası uçuşlar için hizmet veren Brasilia Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine 13 kilometre mesafede yer alıyor. Brasilia Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize ya da şehir merkezine kadar transferinizi sağlayacak birkaç seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, dünyanın pek çok ülkesinde, hemen tüm havalimanları ile otel bölgeleri arasında en konforlu, hesaplı ve güvenilir transferleri sağlıyor. Siz de Brasilia seyahatinizde bu konforu yaşayabilir, güvenle seyahatinizi gerçekleştirirken, tüm bu özellikler için fazla ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Hemen Aerobilet transfer sayfasından Brasilia Uluslararası Havalimanı ile otelinizi seçin; tarih ve transferi sağlanacak kişi bilgilerinin girişini yaparak, transfer tarifelerini sorgulayın. En ucuz uçak bileti seçeneklerinin yanında, transfer ihtiyaçlarınızı karşılayacak tarifeler için de rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilir, tek bir kanal üzerinden seyahatinizi planlayabilirsiniz. Tarifeleri görüntüleyemiyorsanız, destek@aerobilet.com’a talebinizi iletebilirsiniz.

Otobüs

Brasilia Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine giderken, havalimanı terminal binasının önünde bulunan otobüs duraklarından şehir otobüslerine binebilirsiniz. 102 ve 131 numaralı otobüs hatlarıyla şehirlerarası otobüs terminali, metro istasyonu gibi seyahatinizi sürdürmek istediğiniz ulaşım noktalarına transferinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Brasilia Uluslararası Havalimanı yolcu çıkışında yolcu transferlerini sağlamak üzere taksiler bekliyor olacak. Dilerseniz taksiye de binebilir ve 15 dakikada şehir merkezinde olabilirsiniz.