Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Podgorica - Lizbon uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Podgorica Havalimanına Ulaşım

Podgorica Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Podgorica Havalimanı

Balkanlar’da Adriyatik Denizi’ne kıyısı bulunan, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle pek çok turistik destinasyona ev sahipliği yapan Karadağ, tarihte İtalya, Arnavutluk, Osmanlı gibi farklı kültürleri ağırladığından, bu kültürlere dair izleri hala taşıyor. Başkent Podgorica’da da bu etki görülebiliyor. Hala pek çok etnik grubun yaşadığı Podgorica, Karadağ’ın en çok ziyaretçi kabul eden şehirlerinden biri. Podgorica Havalimanı da bu ziyaretçi yoğunluğunu karşılıyor. Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için kullanabileceğiniz birkaç alternatif Podgorica’da sizleri bekliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, havalimanları ile oteller arasındaki transfer sürecini sizler için en cazip transfer özelliklerini sunarak, planlıyor. Siz de dilerseniz transfer ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikteki transfer tarifelerinden yararlanarak Podgorica şehir merkezinden Podgorica Havalimanı’na gidebilirsiniz. Günün her saatinde Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine ulaşabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Otobüs

Podgorica Havalimanı’na gitmek için şehirden yerel ulaşım ağının önemli bir parçası olan otobüsleri kullanabilirsiniz. Otobüslerle hem en ucuz transfer yöntemini tercih edebilir, en ucuz uçak bileti ile birlikte seyahatinizde hesaplı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Taksi

Taksiyle Podgorica şehir merkezi ya da otelinizden Podgorica Havalimanı’na gidebilirsiniz. 10 dakika içerisinde şehir merkezinden hareketle havalimanında olabilirsiniz.

Lizbon Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Portela Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Portela Havalimanı

Portela Havalimanı, Portekizin başkenti Lizbon’da bulunuyor. Adını, Lizbon civarındaki bir yerleşim yeri olan Portela’dan alan havalimanı, şehir merkezinden 6 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Portela Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için birkaç ulaşım alternatifi kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Transferlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmek ve konforlu bir ulaşım sağlamak istiyorsanız, Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu bireysel transfer tarifelerine mutlaka göz atın. Otelinizden Portela Havalimanı’na kadar gidebilir, transferi lüks ve rahat bir seyahat tecrübesine dönüştürebilirsiniz. Sistemde yer alan otellerle Portela Havalimanı arasındaki fiyatlandırmaları görüntülemekte zorlanırsanız ya da otelinizi sistemde bulamazsanız, bu tür sorunları anında Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine iletebilir, transferleriniz için hemen geri dönüş alabilirsiniz.

Otobüs

Portela Havalimanı ile şehir merkezi arasında yolcu transferlerini düzenleyen Aerobus’larla dilerseniz ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Çalıştıkları saat aralıklarına göre 1, 2 ve 3 numaralı Aerobus’lardan seyahatiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz. Geniş bagaj hacmiyle yüklü bagaj kapasitesini karşılayabilen ve araç içerisindeki ekranlardan durakları isimleriyle gösteren Aerobus’lar için detaylı bilgileri Portela Havalimanı’nın internet sitesinden görüntüleyebilirsiniz.

Aerobus’ların herhangi bir sebepten dolayı çalışmadığı zamanlarda transferleri karşılayan ve havalimanıyla şehir merkezi ve merkezi destinasyonlar arasındaki ulaşımı sağlayan 705, 722,744 ve 783 numaralı halk otobüslerini de tercih edebilirsiniz. Gece yolculuklarınızdaysa 208 numaralı otobüsü kullanabilirsiniz.

Metro

Portela Havalimanı’ndan Lizbon’da bulunan istasyonlara kadar ulaşımınızı metroyla yapabilirsiniz. Havalimanından Saldanha City’e 15 dakikada, Lizbon şehir merkezine ise 25 dakikada varabilirsiniz.

Taksi

Lizbon şehir merkezine ulaşım için Portela Havalimanı’ndan taksiye binebilirsiniz. 17 dakikada şehir merkezinde olabilirsiniz.