Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Podgorica - Poitiers uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Podgorica Havalimanına Ulaşım

Podgorica Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Podgorica Havalimanı

Balkanlar’da Adriyatik Denizi’ne kıyısı bulunan, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle pek çok turistik destinasyona ev sahipliği yapan Karadağ, tarihte İtalya, Arnavutluk, Osmanlı gibi farklı kültürleri ağırladığından, bu kültürlere dair izleri hala taşıyor. Başkent Podgorica’da da bu etki görülebiliyor. Hala pek çok etnik grubun yaşadığı Podgorica, Karadağ’ın en çok ziyaretçi kabul eden şehirlerinden biri. Podgorica Havalimanı da bu ziyaretçi yoğunluğunu karşılıyor. Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için kullanabileceğiniz birkaç alternatif Podgorica’da sizleri bekliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, havalimanları ile oteller arasındaki transfer sürecini sizler için en cazip transfer özelliklerini sunarak, planlıyor. Siz de dilerseniz transfer ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikteki transfer tarifelerinden yararlanarak Podgorica şehir merkezinden Podgorica Havalimanı’na gidebilirsiniz. Günün her saatinde Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine ulaşabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Otobüs

Podgorica Havalimanı’na gitmek için şehirden yerel ulaşım ağının önemli bir parçası olan otobüsleri kullanabilirsiniz. Otobüslerle hem en ucuz transfer yöntemini tercih edebilir, en ucuz uçak bileti ile birlikte seyahatinizde hesaplı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Taksi

Taksiyle Podgorica şehir merkezi ya da otelinizden Podgorica Havalimanı’na gidebilirsiniz. 10 dakika içerisinde şehir merkezinden hareketle havalimanında olabilirsiniz.

Poitiers Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Poitiers Biard Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Poitiers Biard Havalimanı

Fransa tarihiyle ve kendine özgü kültürüyle merak uyandıran, sanat tarihinden mutfağına, ören yerlerinden ikonik anıtlarına kadar cazibe merkezlerine ev sahipliği yapıyor. Dünyanın popüler kültür başkentlerinin bulunduğu Fransa, birbirinden ilgi çekici müzeleri, tarihi şehir meydanları ve bunları çevreleyen çarpıcı doğasıyla ziyaretçileri karşılıyor. Özellikle nehir kıyılarındaki şehirler, köprüleri ve kıyıları süsleyen tarihi yapılarıyla büyüleyici görüntüler oluşturuyor. Nouvelle-Aquitaine yönetim merkezinde bulunan şehirlerden Poitiers, Clain Nehri üzerine kurulu, Fransa'nın doğal güzelliklerinin de öne çıktığı şehirler arasında yer alıyor. Şehir meydanı Orta Çağ'dan günümüze taşınan Romanesk binaların bulunduğu bir yer. Yoğun ziyaretçi çeken şehir, aynı zamanda nehri süsleyen köprüleri ve kıyı boyunca görebileceğiniz tarihi binalarıyla dikkati çekiyor. Poitiers Biard Havalimanı aracılığı ile şehre uçuşlar gerçekleştiriliyor. Havalimanından şehir merkezine seyahat etmek isteyen yolcular, iki ulaşım seçeneğiyle karşılaşıyor.

Otobüs

Poitiers Biard Havalimanı'nın servis araçları, şehir merkezine transferler için kullanılabiliyor. Siz de havalimanına iniş yaptığınızda buradan servis araçlarına binerek, Poitiers şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Poitiers Biard Havalimanı'ndan yapılan yolcu transferlerinde taksiler de bir seçenek olarak yolcuların karşısına çıkıyor. Dilerseniz siz de havalimanından taksiye binebilir, 25 dakikada şehir merkezinde olabilirsiniz.