Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Podgorica - Talukan uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Podgorica Havalimanına Ulaşım

Podgorica Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Podgorica Havalimanı

Balkanlar’da Adriyatik Denizi’ne kıyısı bulunan, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle pek çok turistik destinasyona ev sahipliği yapan Karadağ, tarihte İtalya, Arnavutluk, Osmanlı gibi farklı kültürleri ağırladığından, bu kültürlere dair izleri hala taşıyor. Başkent Podgorica’da da bu etki görülebiliyor. Hala pek çok etnik grubun yaşadığı Podgorica, Karadağ’ın en çok ziyaretçi kabul eden şehirlerinden biri. Podgorica Havalimanı da bu ziyaretçi yoğunluğunu karşılıyor. Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için kullanabileceğiniz birkaç alternatif Podgorica’da sizleri bekliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, havalimanları ile oteller arasındaki transfer sürecini sizler için en cazip transfer özelliklerini sunarak, planlıyor. Siz de dilerseniz transfer ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikteki transfer tarifelerinden yararlanarak Podgorica şehir merkezinden Podgorica Havalimanı’na gidebilirsiniz. Günün her saatinde Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine ulaşabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Otobüs

Podgorica Havalimanı’na gitmek için şehirden yerel ulaşım ağının önemli bir parçası olan otobüsleri kullanabilirsiniz. Otobüslerle hem en ucuz transfer yöntemini tercih edebilir, en ucuz uçak bileti ile birlikte seyahatinizde hesaplı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Taksi

Taksiyle Podgorica şehir merkezi ya da otelinizden Podgorica Havalimanı’na gidebilirsiniz. 10 dakika içerisinde şehir merkezinden hareketle havalimanında olabilirsiniz.

Talukan Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Talukan Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Talukan Havaalanı

Afganistan’ın stratejik bakımdan en önemli şehirlerinden biri olarak bilinen ve Tahar yönetim bölgesinin merkezi olan Talukan şehri, ülkenin kuzeydoğusunda yer alıyor. Yalnızca yurt içi uçuşların gerçekleştirildiği Talukan Havaalanı’ndan şehir merkezine seyahat edebilmenizi sağlayacak bir ulaşım yöntemi bulunuyor.

Taksi

Talukan şehir merkezi ile Talukan Havaalanı arası yaklaşık 5 kilometrelik bir mesafe oluşturuyor. Dilerseniz bu mesafeyi taksi ya da araç kiralama seçeneklerini değerlendirerek katedebilirsiniz.