Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Poprad Tatry - Bissau uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Poprad Tatry Havalimanına Ulaşım

Poprad-Tatry Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Poprad-Tatry Havalimanı

Orta Avrupa’nın kültür turizmi bakımından en popüler ülkelerinden biri olan Slovakya, 5’inci yüzyılda Slav halklarının temellerini attığı bir tarihe sahip. Ardından Osmanlı ve Avusturya - Macaristan imparatorluklarının hüküm sürdüğü Slovakya, tüm bu uygarlıklardan geriye kalan, büyüleyici bir tarihi dokuya sahip. Eski yerleşimlerin bulunduğu, tarihi binaları ve doğasıyla göz kamaştıran şehirlerden biri de Poprad. Poprad ülkenin kuzeyinde yer alıyor. Şehirle yapılan uçuş trafiğini Poprad-Tatry Havalimanı yönetiyor. Havalimanına gidebilmek için otelinizden ve şehrin diğer bölgelerinden iki seçeneğiniz bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri ile seyahatlerinizin transfer sürecini daima lüks, konforlu ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Slovakya seyahatleriniz de Aerobilet’le güvence altında olacak. Poprad şehir merkezinden veya otelinizden Poprad-Tatry Havalimanı’na kolaylıkla gidebilir, seyahatinizin transfer sürecini çok önceden planlayarak, ulaşımı dert etmemeyi tercih edebilirsiniz. Transfer ihtiyaçlarınızı en lüks şekilde karşılama fırsatını bulabilirsiniz. Aerobilet’in transfer sayfasına giderek, buradan rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi alabilmek için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Taksi

Poprad-Tatry Havalimanı’na taksiyle gitmeyi de düşünebilirsiniz. Havalimanına ulaşım için şehir merkezinden taksiye bindiğinizde, yaklaşık 10 dakika içerisinde havalimanında olabilirsiniz.

Bissau Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı

Gine-Bissau, Batı Afrika’da Atlas Okyanusu kıyısında bulunuyor. Başkenti Bissau idari bölgeyi oluştururken, Bissau dışında sekiz bölgeden daha oluşan ülkede, bu kent aynı zamanda ticari ve finans merkezi olarak da kabul ediliyor. Uluslararası uçuş trafiğini yöneten Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı, Bissau şehir merkezinden 8 kilometre mesafede hizmet veriyor. Havalimanından transferler tek bir yerel ulaşım yöntemiyle gerçekleştiriliyor.

Taksi

Osvaldo Vieira Uluslararası Havalimanı’ndan otelinize ya da Bissau şehir merkezine havalimanından taksiyle transfer sağlayabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine 10 dakikada varabilirsiniz.