Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Quimper - Rafha uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Quimper Havalimanına Ulaşım

Quimper - Cornouaille Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Quimper - Cornouaille Havalimanı

Fransa, tarihi güzelliklerinin kökeni çok eskilere dayanan, dünyanın en çok ilgi gösterilen ve merak edilen tarihi bölgelerine ev sahipliği yapan bir ülke. Avrupa Birliği ülkelerinden biri olan ve bu ülkeler arasında en geniş sınırlara sahip olan ülke olarak bilinen Fransa'nın ikonik hale gelen gösterişli anıtları, yönetim binaları, sarayları ve döneminin geleneksel mimarisini yansıtan yerleşimleri göz kamaştırıyor. 26 yönetim bölgesine ayrılmış olan ülkenin, her bir yönetim bölgesi birbirinden cazip seyahat rotaları içeriyor. Kelt Denizi ve Biskay Körfezi'ne bakan bir yarımadayı kapsayan Bretonya da bu yönetim bölgeleri arasında bulunuyor. Yönetim bölgesinin şehirlerinden biri olan Quimper, Le Steir ve L'Odet nehirlerinin birleşim noktasına kurulu, tarihi ve doğal güzelliklerle çevrili bir şehir olarak biliniyor. Özellikle 11'inci yüzyılın rustik atmosferi ve Romanesk mimari çizgilerini taşıyan, tam bir Kelt yerleşimi olarak ziyaretçilerin karşısına çıkan Quimper, ayrıca 13 ve 16'ncı yüzyıllar arasındaki barok mimarinin de özgün örneklerine ev sahipliği yapıyor. Tüm bu tarihi bölgeleri ve eserleri görebilmek için Quimper - Cornouaille Havalimanı üzerinden şehre ulaşım sağlamak gerekiyor. Şehirde otellerden ve transfer bölgelerinden havalimanına gidebilmek için iki alternatif arasından seçim yapılabiliyor.

Otobüs

Quimper'de şehir hatları otobüsleri, havalimanı transferleri için de kullanılabiliyor. 25 numaralı şehir otobüsüyle siz de şehir merkezinden Quimper - Cornouaille Havalimanı'na seyahat edebilirsiniz.

Taksi

Quimper'de havalimanı transferlerinin bir diğer yöntemi de taksiye binmek. Taksiyle şehir merkezinden Quimper - Cornouaille Havalimanı'na 15 dakika içerisinde ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz.

Rafha Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Rafha Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Rafha Havaalanı

Rafha, Suudi Arabistan’ın Irak sınırına yakın bir bölgede bulunuyor. Yalnızca yurt içi uçuşların karşılandığı Rafha Havaalanı da bu şehirde yer alıyor. Şehir merkezine 9 kilometre uzaklıktaki havaalanından otelinize ya da şehrin diğer noktalarına seyahat etmek için iki ulaşım seçeneğinden birini tercih edebilirsiniz.  

Aerobilet transfer hizmetleri

Havaalanı transferlerinizi en konforlu ve hesaplı şekilde gerçekleştirmek, güvenli bir şekilde seyahatinizi tamamlamak için siz de Aerobilet transfer hizmetlerinden rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz. Aerobilet ana sayfasında bulunan sekmelerden transfer sekmesine gelerek, buradan Rafha Havaalanı ile otelinizi seçin; daha sonra dilerseniz tek yön ya da gidiş dönüş transfer tarihlerinizle transferi gerçekleştirecek kişi sayısı için giriş yapın. Bu şekilde bireysel tarifeleri görüntüleyebilir, bu tarifeler arasından seçim yapabilirsiniz.

Taksi

Rafha Havaalanı’ndan şehir merkezine ya da diğer tüm merkezi destinasyonlara taksiyle ulaşım sağlamanız mümkün. Taksiyle yaklaşık 18 dakikada Rafha şehir merkezinde olabilirsiniz.