Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Rafha - Sevilla uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Rafha Havalimanına Ulaşım

Rafha Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Rafha Havaalanı

Suudi Arabistan’ın Irak sınırı yakının bulunan şehri Rafha, bulunduğu topraklar itibarıyla Kuzey Sınır Bölgesi olarak biliniyor. Yurt içi uçuşların gerçekleştirildiği Rafha Havaalanı’nın da bulunduğu şehir, bölgeye yapılan uçuş trafiğini karşılıyor. Rafha Havaalanı’na otelinizden ya da diğer merkezi destinasyonlardan ulaşımda kullanabileceğiniz birkaç seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleriyle, Suudi Arabistan’a yaptığınız seyahatlerde havaalanlarından otelinize, otelinizden havaalanlarına güvenli, konforlu ve hesaplı bir şekilde transferlerinizi sağlayabilirsiniz. Rafha Havaalanı’na ulaşımda da Aerobilet transfer hizmertlerinden rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilir, bireysel transfer tarifelerini inceleyerek dilediğiniz tarifeyi tercih edebilirsiniz. Transfer tarifelerini görüntüleyemiyorsanız, Aerobilet destek hattını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Taksi

Rafha şehir merkezi ile Rafha Havaalanı arası 9 kilometrelik bir mesafe oluşturuyor. Bu mesafeyi dilerseniz taksiyle de katedebilir, yaklaşık 18 dakikada şehir merkezinden havaalanına varabilirsiniz. 

Sevilla Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

San Pablo Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

San Pablo Havalimanı

Sevilla, İber Yarımadası’nı Portekiz’le birlikte paylaşan ve Endülüs medeniyetinin doğduğu topraklar olan bilinen İspanya’nın en önemli turizm destinasyonlarından biri. İspanya’nın diğer şehirleri gibi Endülüs tarih ve kültürünün izlerini taşıyan, Avrupa’nın en büyük katedrallerinden birine ev sahipliği yapan ve flamenko başkentlerinden biri olarak kabul edilen Sevilla’nın tüm bu özellikleri, kuşkusuz ki onu cazip bir turizm destinasyonu haline getiriyor. San Pablo Havalimanı da bu yoğun ilginin oluşturduğu uçuş trafiğini karşılıyor. San Pablo Havalimanı’ndan şehir merkezi ve diğer destinasyonlara ulaşımda tercih edilebilecek birkaç ulaşım alternatifi bulunuyor.  

Aerobilet transfer hizmetleri

Havalimanları ile şehir merkezleri arasında güvenilir ve lüks transfer tarifeleri için siz de Aerobilet transfer hizmetlerinden rezervasyonlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hemen Aerobilet’in transfer sayfasını ziyaret edin; buradan San Pablo Havalimanı ile gitmek istediğiniz transfer bölgesini veya otelinizi seçip, transfer tarifelerine ulaşın. Sorularınız ve talepleriniz için dilerseniz 24 saat boyunca transfer yetkilileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Otobüs

San Pablo Havalimanı’ndan şehir merkezine giden otobüsleri bulabilirsiniz. Buradan otobüsle şehir merkezine kadar transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

San Pablo Havalimanı’ndan taksiye binebilir ve havalimanı transferinizi taksiyle de gerçekleştirebilirsiniz. Taksiyle 20 dakikada şehir merkezinde olabilirsiniz.