Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Rouen - Tottori uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Rouen Havalimanına Ulaşım

Rouen Vallée de Seine Havalimanı'na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Rouen Vallée de Seine Havalimanı

Kültür turizmi için yapılan seyahatlerde, en yoğun ilgiyi toplayan ülkelerin başında Fransa geliyor. Yapılan istatistiklere göre Fransa, en sık ziyaret edilen ülke olarak ilk sırada oturuyor. Antik Çağ'a kadar uzanan bir tarihi ve Kelt halklarıyla başlayan ilk yerleşimlerinin ardından Franklar ve Fransız İmparatorluğu'nun kuruluşu, Fransız Devrimi ve daha pek çok tarihsel olaylar örgüsünün, ülkeye benzersiz bir tarihi doku kazandırdığı görülüyor. Elbette ülkenin tarihi dokusunun son derece iyi korunmuş olması buna zemin hazırlıyor. Denizaşırı topraklara dek uzanan sınırlarıyla ihtişamlı bir tarihe imza atmış olan Fransız İmparatorluğu'nun bu ihtişamı gözler önüne seren eserleri ve yapıları, şehirlere benzersiz birer panorama kazandırıyor. Pek çok sanat akımının ve ölümsüz sanatçılardan bir kısmının da bu coğrafyadan gelmiş olması paha biçilemez eserlerle dolu müzelerin bugün var olmasının da kaynağını oluşturuyor. Bununla birlikte doğal güzellikler de Fransa'nın tarihi yerlerinin oluşturduğu tabloların vazgeçilmez detayları. Özellikle Roune şehrinde olduğu gibi ortasından Seine Nehri geçiyorsa, kıyıları boyunca uzanan tarihi yapılar, nehri süsleyen köprüler seyahat tutkunlarına unutamayacakları tatil tecrübeleri sunuyor. Roune, Normandiya yönetim bölgesinin bir şehri olarak dikkati çekiyor. Şehir bir kültür ve sanat şehri olarak değerlendiriliyor. Tarihin ünlü yazarlarından Gustave Flaubert'in ölümsüz eserlerini bu şehirde yazdığı biliniyor. Rouen Vallée de Seine Havalimanı şehrin hava trafiğini karşılıyor. Şehirden Rouen Vallée de Seine Havalimanı'na gitmek isteyen yolcuları bir yerel ulaşım yöntemi bekliyor.

Taksi

Rouen şehir merkezi veya farklı bölgelerde bulunan otelinizden taksiyle Rouen Vallée de Seine Havalimanı'na ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şehir merkezinden taksiyle havalimanına yapacağınız transferlerde, 25 dakikada ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz.

Tottori Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tottori Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tottori Havalimanı

Japonya, Asya’nın doğusunda bulunan, tarihi ve kültürel zenginlikleri, finans ve teknoloji alanındaki atılımlarıyla bir cazibe merkezi. Başkenti Tokyo da tüm bu özellikler dolayısıyla ziyaretçilerin seyahat için ilk tercihlerinden biri oluyor. Tokyo’da bulunan 2 havalimanından biri olan Haneda Havalimanı ile aktarmalar, Japonya’nın idari merkezlerinden Tottori’de bulunan Tottori Havalimanı’ndan yapılıyor. Tottori Havalimanı’ndan Tottori merkezine transferleri sağlayan bir alternatif bulunuyor.

Taksi

Tottori Havalimanı’ndan taksiyle Tottori merkezine gidebilirsiniz. Yaklaşık 15 dakika içerisinde merkezde olabilirsiniz.

Uçuş Rotası

Rouen Kalkışlı Uçak Biletleri

Tottori Otel Önerileri