Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sardeh Band - Pretoria uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Sardeh Band Havalimanına Ulaşım

Sardeh Band Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Sardeh Band Havaalanı

Sardeh Band Havaalanı, Afganistan’ın Sardeh Band yönetim bölgesinde yer alıyor. Bölgenin merkezine yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta yer alan Sardeh Band Havaalanı’na merkezden yalnızca bir yolla ulaşabilirsiniz.

Taksi

Araç kiralama ya da taksi aracılığıyla Sardeh Band yönetim merkezinden Sardeh Band Havaalanı’na ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yaklaşık 6 kilometrelik bu mesafeyi 7 ila 10 dakika içerisinde katedebilirsiniz.

Pretoria Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Wonderboom Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Wonderboom Havalimanı

Hint Okyanusu ve Atlas Okyanusu’na kıyısı olan, Afrika’nın güneyinde yer alan Güney Afrika Cumhuriyeti, yasama, yürütme ve yargı olmak üzere 3 ayrı görevi gören başkentiyle idari bölgelerini yönetiyor. Bu başkentlerden yürütme görevini üstlenen başkent Pretoria, ülkenin finans merkezlerinden biri olarak da öne çıkıyor. Gıda işleme, madencilik ve makine sanayi gibi alanlarda gelişimini sürdüren Pretoria’da bulunan Wonderboom Havalimanı, şehrin uçuşlarına hizmet veriyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek için yerel ulaşım araçlarından biri kullanılabiliyor.

Taksi

Wonderboom Havalimanı’ndan şehir merkezine transferlerinizi taksiyle sağlayabilirsiniz. Taksiye binerek, yaklaşık yarım saat içerisinde şehir merkezinde olabilirsiniz.