Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sofya - Castres uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Sofya Havalimanına Ulaşım

Sofya Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Sofya Havalimanı

Dünyanın önemli turizm destinasyonlarına ev sahipliği yapan, Doğu Avrupa’nın en büyük ülkelerinden Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da bulunan Sofya Havalimanı, uluslararası yolcu transferleri için hizmet veriyor. Her yıl pek çok ülke ile uluslararası seferlerin düzenlendiği, AB üyesi Bulgaristan’ın en çok ziyaretçi çeken şehirlerinden Sofya’ya yapılan bu seferlerde, yolcuların konakladığı otel bölgelerinden Sofya Havalimanı’na gitmek için pek çok ulaşım yöntemi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleriyle yurt içi ve yurt dışında, dünyanın pek çok yerinde havalimanları ve otel bölgeleri arasında tek yön ya da gidiş dönüş transferlerinizi en hesaplı ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sofya’da da otelinizden Sofya Havalimanı’na rahatlıkla ulaşım sağlamak istiyorsanız, hemen Aerobilet transfer sayfasına giriş yaparak, buradan bireysel transfer tarifelerini görüntüleyebilirsiniz. Dilediğiniz bireysel tarifeden rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. En uygun uçak bileti seçeneklerinin yanı sıra transferinizi de Aerobilet’le planlama ayrıcalığını yaşamak için harekete geçin. Tarifeleri görüntüleyemezseniz, Aerobilet destek hattından sorununuzu transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Sofya şehir merkezinden ve şehirdeki pek çok merkezi destinasyondan halk otobüslerine binebilir ve Sofya Havalimanı’na gidebilirsiniz. 384 numaralı otobüsle Sofya Havalimanı Terminal 2 binasına kadar, 84 ve 184 numaralı otobüslerle ise hem terminal 1 hem de terminal 2 binalarına kadar transferinizi sağlayabilirsiniz.

Metro

Şehirdeki merkezi metro istasyonundan Sofya Havalimanı’na metroyla da gidebilirsiniz. Terminal binası içinde bulunan istasyona kadar transferinizi sağlayabilir, yaklaşık 20 dakikada şehir merkezinden havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Sofya’daki şehir içi transferleriniz için bir diğer seçenek de taksi. Şehir merkezinden ya da otelinizden taksiye binerek de havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. 20 dakikada merkezden Sofya Havalimanı’na varabilirsiniz.

Castres Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Castres-Mazamet Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Castres-Mazamet Havalimanı

Avrupa'nın batısında, Atlantik Okyanusu, Kuzey Denizi, Manş Denizi ve Akdeniz'e kıyıları bulunan Fransa, turizm, ticaret, eğitim gibi pek çok alanda yoğun hava trafiği yaşıyor. Dünyanın en fazla ziyaret edilen ülkesi olarak ön plana çıkan Fransa'nın tarih öncesi çağlara uzanan geçmişi, Kelt halkları ve ardından Frankların yerleştiği toprakları, özellikle tarih tutkunlarını kendine çekiyor. 26 yönetim bölgesine ayrılmış bulunan ülkenin her bir yönetim bölgesi, şehirlerinde birbirinden cazip seyahat tecrübeleri ve tarihi güzellikler sunuyor. Bununla birlikte ülkenin kuşkusuz ki bir ekonomi merkezi olması, pek çok şehrinde yoğun üretim sahalarının bulunduğunun da çok net bir göstergesi. Ülkenin güneydeki iç kesimlerinde yer alan Castres ve Mazamet kentleri de endüstri ve sanayi alanında gelişmiş, aynı zamanda tarih boyunca da bu alanlarda öne çıkmış kentler olarak biliniyor. Castres, makine, ahşap ve tekstil sanayilerinde öne çıkarken, Mazamet, yün ve deri imalatı alanında ülkenin önemli bir merkezi konumunda bulunuyor. Castres ve Mazamet kentleri ticaret ve turizm bakımından ilgi gören destinasyonlar olma özelliğini taşıyor. Castres-Mazamet Havalimanı, Paris aktarmalı uçuşları karşılıyor. Havalimanından kent merkezlerine veya diğer bölgelere ulaşımda bir yöntem tercih edilebiliyor.

Taksi

Castres-Mazamet Havalimanı'ndan taksiye binebilir, otelinize veya farklı transfer bölgelerine taksiyle gidebilirsiniz. Castres-Mazamet Havalimanı'ndan taksiyle Castres kent merkezine 15, Mazamet kent merkezine ise 20 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.