Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sofya - Frankfurt uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Sofya Havalimanına Ulaşım

Sofya Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Sofya Havalimanı

Dünyanın önemli turizm destinasyonlarına ev sahipliği yapan, Doğu Avrupa’nın en büyük ülkelerinden Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da bulunan Sofya Havalimanı, uluslararası yolcu transferleri için hizmet veriyor. Her yıl pek çok ülke ile uluslararası seferlerin düzenlendiği, AB üyesi Bulgaristan’ın en çok ziyaretçi çeken şehirlerinden Sofya’ya yapılan bu seferlerde, yolcuların konakladığı otel bölgelerinden Sofya Havalimanı’na gitmek için pek çok ulaşım yöntemi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleriyle yurt içi ve yurt dışında, dünyanın pek çok yerinde havalimanları ve otel bölgeleri arasında tek yön ya da gidiş dönüş transferlerinizi en hesaplı ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sofya’da da otelinizden Sofya Havalimanı’na rahatlıkla ulaşım sağlamak istiyorsanız, hemen Aerobilet transfer sayfasına giriş yaparak, buradan bireysel transfer tarifelerini görüntüleyebilirsiniz. Dilediğiniz bireysel tarifeden rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. En uygun uçak bileti seçeneklerinin yanı sıra transferinizi de Aerobilet’le planlama ayrıcalığını yaşamak için harekete geçin. Tarifeleri görüntüleyemezseniz, Aerobilet destek hattından sorununuzu transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Sofya şehir merkezinden ve şehirdeki pek çok merkezi destinasyondan halk otobüslerine binebilir ve Sofya Havalimanı’na gidebilirsiniz. 384 numaralı otobüsle Sofya Havalimanı Terminal 2 binasına kadar, 84 ve 184 numaralı otobüslerle ise hem terminal 1 hem de terminal 2 binalarına kadar transferinizi sağlayabilirsiniz.

Metro

Şehirdeki merkezi metro istasyonundan Sofya Havalimanı’na metroyla da gidebilirsiniz. Terminal binası içinde bulunan istasyona kadar transferinizi sağlayabilir, yaklaşık 20 dakikada şehir merkezinden havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Sofya’daki şehir içi transferleriniz için bir diğer seçenek de taksi. Şehir merkezinden ya da otelinizden taksiye binerek de havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. 20 dakikada merkezden Sofya Havalimanı’na varabilirsiniz.

Frankfurt Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Frankfurt havalimanlarından şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Frankfurt Havalimanı

Almanya’nın en büyük şehirlerinden biri olan ve Main Nehri üzerine kurulu olan Frankfurt, Hessen eyaletinde bulunuyor. Frankfurt Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 12 kilometre mesafede yer alıyor. Havalimanından şehir merkezine, merkezi destinasyonlara ya da otelinize gitmenizi sağlayacak, birkaç ulaşım alternatifini kullanabilirsiniz.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri Frankfurt Havalimanı’ndan otelinize kadar transferlerinizin kolaylıkla gerçekleştirilmesini ve bu ulaşımın sizin açınızdan hoş bir seyahat tecrübesine dönüşmesini sağlıyor. Güvenle ulaşımınızı sağlayabileceğiniz bireysel transfer tarifeleriyle Aerobilet transfer hizmetlerinin sunduğu ayrıcalıklardan siz de yararlanabilirsiniz. Hemen Aerobilet transfer sayfasından rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilir, dilerseniz talepleriniz ve sormak istedikleriniz için Aerobilet destek hattından transfer yetkililerine bağlanabilirsiniz.

Otobüs

Frankfurt Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için havalimanı terminal binası önündeki duraklardan halk otobüslerine de binebilirsiniz. Halk otobüsleriyle 20 dakikada şehir merkezine varabilirsiniz.

Tren

Frankfurt Havalimanı’ndan raylı sistem hattı S Bahn ile Frankfurt şehir merkezine ulaşım sağlamanız mümkün. S8 ya da S9 kodlu raylı sistem araçlarını kullanarak şehir merkezine yaklaşık 15 dakikada varabilirsiniz.

Taksi

Frankfurt şehir merkezine ulaşımda kullanabileceğiniz bir diğer ulaşım alternatifi de taksi. Frankfurt Havalimanı’ndan taksiyle şehir merkezine yaklaşık 18 dakikada transferinizi sağlayabilirsiniz.

Frankfurt Hahn Havalimanı

Almanya’nın Hahn Belediyesi sınırları içerisinde bulunan ve ülkedeki en işlek havalimanlarından biri olarak bilinen Frankfurt Hahn Havalimanı, Frankfurt Havalimanı’na alternatif, şehrin ikinci havalimanı olarak hizmet veriyor. Frankfurt şehir merkezine 126 kilometre uzaklıkta yer alan havalimanından Frankfurt, Hahn ve çevredeki diğer destinasyonlara ulaşımda kullanabileceğiniz birkaç seçeneğiniz bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet, havalimanı transferlerinizde güvenle değerlendirebileceğiniz, hesaplı ve konforlu bireysel transfer tarifeleriyle seyahatlerinizde sizi yalnız bırakmıyor. Bulunduğunuz pek çok destinasyonda, yurt içi ve yurt dışı ayırt etmeksizin Aerobilet transfer hizmetlerine güvenebilir, transfer sayfası üzerinden rezervasyonlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Frankfurt Hahn Havalimanı’ndan da otelinize kadar rahat bir şekilde transferinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak bireysel tarifelerden istediğinizi tercih edebilir, soru ve taleplerinizi Aerobilet destek hattından ulaşabileceğiniz transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Frankfurt ve Hahn başta olmak üzere Frankfurt Hahn Havalimanı’na yakın Lüksemburg, Heidelberg, Cochem, Trier, Heinz, Simmern ve Saarlouis gibi destinasyonlarla havalimanı arasında yolcu transferleri gerçekleştiren halk otobüsleri bulunuyor. Dilerseniz tüm bu şehirlerin merkezlerinde bulunan otobüs duraklarından havalimanı otobüslerine binebilir, ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Frankfurt Hahn Havalimanı’nda terminal binalarının önünde taksi bulabilirsiniz. Taksiyle Hahn’a yaklaşık 10 dakikada, Frankfurt’a bir buçuk saatte, Lüksemburg’a 2 buçuk saatte ve Heidelberg’e bir saat 40 dakikada varabilirsiniz.