Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sofya - Hammamet uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Sofya Havalimanına Ulaşım

Sofya Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Sofya Havalimanı

Dünyanın önemli turizm destinasyonlarına ev sahipliği yapan, Doğu Avrupa’nın en büyük ülkelerinden Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da bulunan Sofya Havalimanı, uluslararası yolcu transferleri için hizmet veriyor. Her yıl pek çok ülke ile uluslararası seferlerin düzenlendiği, AB üyesi Bulgaristan’ın en çok ziyaretçi çeken şehirlerinden Sofya’ya yapılan bu seferlerde, yolcuların konakladığı otel bölgelerinden Sofya Havalimanı’na gitmek için pek çok ulaşım yöntemi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleriyle yurt içi ve yurt dışında, dünyanın pek çok yerinde havalimanları ve otel bölgeleri arasında tek yön ya da gidiş dönüş transferlerinizi en hesaplı ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sofya’da da otelinizden Sofya Havalimanı’na rahatlıkla ulaşım sağlamak istiyorsanız, hemen Aerobilet transfer sayfasına giriş yaparak, buradan bireysel transfer tarifelerini görüntüleyebilirsiniz. Dilediğiniz bireysel tarifeden rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. En uygun uçak bileti seçeneklerinin yanı sıra transferinizi de Aerobilet’le planlama ayrıcalığını yaşamak için harekete geçin. Tarifeleri görüntüleyemezseniz, Aerobilet destek hattından sorununuzu transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Sofya şehir merkezinden ve şehirdeki pek çok merkezi destinasyondan halk otobüslerine binebilir ve Sofya Havalimanı’na gidebilirsiniz. 384 numaralı otobüsle Sofya Havalimanı Terminal 2 binasına kadar, 84 ve 184 numaralı otobüslerle ise hem terminal 1 hem de terminal 2 binalarına kadar transferinizi sağlayabilirsiniz.

Metro

Şehirdeki merkezi metro istasyonundan Sofya Havalimanı’na metroyla da gidebilirsiniz. Terminal binası içinde bulunan istasyona kadar transferinizi sağlayabilir, yaklaşık 20 dakikada şehir merkezinden havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Sofya’daki şehir içi transferleriniz için bir diğer seçenek de taksi. Şehir merkezinden ya da otelinizden taksiye binerek de havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. 20 dakikada merkezden Sofya Havalimanı’na varabilirsiniz.

Hammamet Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Enfidha-Hammamet Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Enfidha-Hammamet Havalimanı

Tunus, Kuzey Afrika’da bulunan ve Akdeniz kıyılarında yer alan bir ülke. Tarihte Endülüslü Müslümanlara ev sahipliği yapmış olan Tunus, bu bakımdan Endülüs mimarisi ve geleneklerinin izlerini hala şehirlerinde taşımaya devam ediyor. Ülkenin turistik şehirlerinden biri de Hammamet. Hammamet, ülkenin aynı zamanda en eski turizm merkezlerinden biri olarak da biliniyor. Enfidha-Hammamet Havalimanı, şehrin hava trafiğini yönetiyor. Havalimanından şehir merkezine ulaşımda birkaç farklı ulaşım seçeneği arasından seçim yapılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, yurt içi ve yurt dışı tüm uçuşlarınızın öncesi ve sonrasında, havalimanı ile oteller veya sistemde belirlenmiş olan transfer bölgeleri arasındaki transfer süreçlerinizi planlarken daima yanınızda. Siz de Aerobilet’in sunduğu havalimanı transfer tarifelerini değerlendirebilir, Enfidha-Hammamet Havalimanı’ndan otelinize ya da şehir merkezine güvenli, lüks ve konforlu bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Transfer yetkililerine destek@aerobilet.com adresinden veya destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Şehir hatları otobüsleri havalimanı transferlerinde de kullanılabiliyor. Dilerseniz Enfidha-Hammamet Havalimanı’ndan Enfidha veya Hammamet kent merkezlerine transferlerinizi otobüslerle sağlayabilirsiniz.

Taksi

Enfidha-Hammamet Havalimanı’ndan taksiyle havalimanı transferlerinizi sağlayabilirsiniz. Taksiyle Enfidha kent merkezine 15 dakikada, Hammamet şehir merkezine ise 40 dakika içerisinde varabilirsiniz.