Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sofya - Lourdes uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Sofya Havalimanına Ulaşım

Sofya Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Sofya Havalimanı

Dünyanın önemli turizm destinasyonlarına ev sahipliği yapan, Doğu Avrupa’nın en büyük ülkelerinden Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da bulunan Sofya Havalimanı, uluslararası yolcu transferleri için hizmet veriyor. Her yıl pek çok ülke ile uluslararası seferlerin düzenlendiği, AB üyesi Bulgaristan’ın en çok ziyaretçi çeken şehirlerinden Sofya’ya yapılan bu seferlerde, yolcuların konakladığı otel bölgelerinden Sofya Havalimanı’na gitmek için pek çok ulaşım yöntemi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleriyle yurt içi ve yurt dışında, dünyanın pek çok yerinde havalimanları ve otel bölgeleri arasında tek yön ya da gidiş dönüş transferlerinizi en hesaplı ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sofya’da da otelinizden Sofya Havalimanı’na rahatlıkla ulaşım sağlamak istiyorsanız, hemen Aerobilet transfer sayfasına giriş yaparak, buradan bireysel transfer tarifelerini görüntüleyebilirsiniz. Dilediğiniz bireysel tarifeden rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. En uygun uçak bileti seçeneklerinin yanı sıra transferinizi de Aerobilet’le planlama ayrıcalığını yaşamak için harekete geçin. Tarifeleri görüntüleyemezseniz, Aerobilet destek hattından sorununuzu transfer yetkililerine iletebilirsiniz.

Otobüs

Sofya şehir merkezinden ve şehirdeki pek çok merkezi destinasyondan halk otobüslerine binebilir ve Sofya Havalimanı’na gidebilirsiniz. 384 numaralı otobüsle Sofya Havalimanı Terminal 2 binasına kadar, 84 ve 184 numaralı otobüslerle ise hem terminal 1 hem de terminal 2 binalarına kadar transferinizi sağlayabilirsiniz.

Metro

Şehirdeki merkezi metro istasyonundan Sofya Havalimanı’na metroyla da gidebilirsiniz. Terminal binası içinde bulunan istasyona kadar transferinizi sağlayabilir, yaklaşık 20 dakikada şehir merkezinden havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Sofya’daki şehir içi transferleriniz için bir diğer seçenek de taksi. Şehir merkezinden ya da otelinizden taksiye binerek de havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. 20 dakikada merkezden Sofya Havalimanı’na varabilirsiniz.

Lourdes Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tarbes–Lourdes–Pyrénées Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tarbes–Lourdes–Pyrénées Havalimanı

Fransa, dünyanın tarihi bakımdan en zengin ülkelerinden biri. Bu özelliğiyle özellikle tarih tutkunlarında merak uyandırıyor ve oldukça fazla ziyaretçi çekmeye devam ediyor. Her yıl milyonlarca turist, Fransa'yı keşfe çıkmak üzere ülkeye yoğun ilgi gösteriyor. Bu da Fransa'nın kültür turizminde katlanarak artan bir potansiyeli olduğunu gösteriyor. Antik Çağ'dan başlayarak, Kelt Galyalıları, Franklar ve Fransız İmparatorluğu'nun denizaşırı sınırlarına kadar uzanan topraklarındaki halklarla birlikte çok geniş bir coğrafyada zengin bir kültüre işaret eden Fransa, görkemli kaleleri, şatoları, doğal güzellikleri ve dünyaya nam salmış pek çok tarihi eserleriyle biliniyor. Hem Avrupa'nın hem de Fransa'nın güneybatısı boyunca uzanan Pireneler dağ silsilesi de Fransa'ya güzellikler katıyor ve geçtiği şehirler boyunca büyüleyici manzaralar oluşturuyor. Pireneler eteklerinde kurulu şehirler arasında bulunan Lourdes da tarihi güzellikleri saran yemyeşil bitki örtüsünün serildiği bölgeleri ve tarihi yerleriyle ilgi uyandırıyor. Özellikle inanç turizmi bakımından son derece kıymetli eserlere ev sahipliği yapan Lourdes şehri, en çok Our Lady of Lourdes Mabedi tanınıyor. Tarbes–Lourdes–Pyrénées Havalimanı şehrin ziyaretçi yoğunluğuna hizmet veriyor. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için iki seçenek değerlendirilebiliyor.

Otobüs

Tarbes–Lourdes–Pyrénées Havalimanı'ndan havalimanı servis araçlarıyla şehrin farklı bölgelerine transferlerinizi sağlayabilirsiniz. Servis araçlarının güzergah ve ücretlendirmeleri hakkında bilgileri havalimanının resmi internet adresinden alabilirsiniz.

Taksi

Tarbes–Lourdes–Pyrénées Havalimanı'nda taksi bulabilmeniz de son derece kolay. Dilerseniz taksiyle havalimanından şehir merkezine 15 dakikada seyahat edebilirsiniz.