Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tarin Kot - Abu Dabi uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Tarin Kot Havalimanına Ulaşım

Tarin Kot Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tarin Kot Havaalanı

Tarin Kot Havaalanı, Afganistan’ın 34 yönetim bölgesinden Uruzgan’da yer alan Tarin Kot şehrinde bulunuyor. Tarin Kot Havaalanı, yurt içi uçuşları düzenleyen bir havaalanı olarak hizmet veriyor. Tarin Kot şehir merkezinden havaalanına bir yöntemle gidilebiliyor.

Taksi

Afganistan’daki genel güvenlik önlemleri nedeniyle taksi ya da araç kiralama gibi seçenekler, toplu taşımaya oranla daha fazla tercih ediliyor. Pek çok bölgeye toplu taşıma da kullanılamıyor. Dilerseniz siz de internet üzerinden güvenilir firmalarla çalışabilir ve transfer aracınızı, taksi ya da kiralamak istediğiniz aracı bu şekilde temin edebilirsiniz.

Abu Dabi Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Abu Dabi Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Abu Dabi Uluslararası Havalimanı

Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti ve aynı zamanda dünyanın önde gelen turizm ve ticaret başkentlerinden biri olarak pek çok ülkeden her yıl milkyonlarca yolcuyu ağırlıyor. Tüm bu uluslararası uçuş trafiğini düzenleyen Abu Dabi Uluslararası Havalimanı, şehir merkezine 33 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Abu Dabi Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ya da otelinize gidebilmek için değerlendirebileceğiniz birkaç ulaşım alternatifi bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri sizlere Abu Dabi Uluslararası Havalimanı’ndan otel bölgelerine seyahatinizi kolaylaştıracak, konforlu, lüks ve aynı zamanda hesaplı bireysel transfer alternatifleri sunuyor. Siz de Abu Dabi Uluslararası Havalimanı’ndan Aerobilet transfer aracına binerek, otelinize kadar keyifli bir transfer tecrübesi yaşayabilirsiniz. Eğer tarifeleri görüntüleyemiyor ve rezervasyonunuzu gerçekleştiremiyorsanız hemen Aerobilet destek hattını arayarak, transfer yetkilileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Abu Dabi Uluslararası Havalimanı terminal 1 ve 2 binaları yolcu çıkışında bulunan otobüs duraklarından A1, 211, 240 ve X81 kodlu şehir otobüslerine binebilir, şehir merkezine transferinizi sağlayabilirsiniz.

Taksi

Abu Dabi Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine, otel bölgelerine ya da merkezi destinasyonlara ulaşımda taksi seçeneğini değerlendirebilmeniz de mümkün. Havalimanından taksi bulabilir ve trafik durumuna göre yaklaşık yarım saat içerisinde taksiyle şehir merkezinde olabilirsiniz.