Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tarin Kot - Buenos Aires uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Tarin Kot Havalimanına Ulaşım

Tarin Kot Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tarin Kot Havaalanı

Tarin Kot Havaalanı, Afganistan’ın 34 yönetim bölgesinden Uruzgan’da yer alan Tarin Kot şehrinde bulunuyor. Tarin Kot Havaalanı, yurt içi uçuşları düzenleyen bir havaalanı olarak hizmet veriyor. Tarin Kot şehir merkezinden havaalanına bir yöntemle gidilebiliyor.

Taksi

Afganistan’daki genel güvenlik önlemleri nedeniyle taksi ya da araç kiralama gibi seçenekler, toplu taşımaya oranla daha fazla tercih ediliyor. Pek çok bölgeye toplu taşıma da kullanılamıyor. Dilerseniz siz de internet üzerinden güvenilir firmalarla çalışabilir ve transfer aracınızı, taksi ya da kiralamak istediğiniz aracı bu şekilde temin edebilirsiniz.

Buenos Aires Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Ministro Pistarini Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Ministro Pistarini Havalimanı

Arjantin’in eski Bayındırlık Bakanı Juan Pistarini’den adını alan ve onun göreve geldiğinde yaptığı ilk iş olarak Buenos Aires’te hizmete giren Ministro Pistarini Havalimanı, şehir merkezinden 31 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Arjantin’in başkenti Buenos Aires’in uçuş trafiğini düzenleyen ve bu yoğunluğu karşılayan Ministro Pistarini Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için kullanabileceğiniz birkaç alternatifiniz bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet’le seyahatlerinizin tüm detayları tek kanal üzerinden planlanabiliyor. Uçak bileti ve otelin yanı sıra havalimanları ile oteller arasındaki transferler de artık Aerobilet güvencesi altında. Buenos Aires’te de dilerseniz Ministro Pistarini Havalimanı’ndan otelinize en konforlu ve hesaplı şekilde ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanı transferlerinizi lüks birer seyahat tecrübesine dönüştürebilir, bunun için Aerobilet transfer sayfasından rezervasyonunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel transfer tarifelerini değerlendirebilir, görüntülemekte zorlandığınız transfer tarifeleri ve talepleriniz için Aerobilet destek hattından transfer yetkilileriyle görüşme sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Ministro Pistarini Havalimanı’ndan şehir merkezine ve bazı merkezi destinasyonlara halk otobüsleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanında bulunan duraklardan binebileceğiniz 8 numaralı otobüsle Buenos Aires şehir merkezi olarak kabul edilen Plaza de Mayo’ya, 394 numaralı otobüsle Camino de Cintura ve Monte Grande’ye, Ezeiza’ya 502 numaralı otobüsle ve 51 numaralı otobüsle Constitucion’a seyahat edebilirsiniz.

Taksi

Buenos Aires şehir merkeziyle Ministro Pistarini Havalimanı arasındaki mesafe 31 kilometre. Dilerseniz bu mesafeyi havalimanından taksiye binerek yaklaşık 34 dakikada katedebilirsiniz.