Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tarin Kot - Mostar uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Tarin Kot Havalimanına Ulaşım

Tarin Kot Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tarin Kot Havaalanı

Tarin Kot Havaalanı, Afganistan’ın 34 yönetim bölgesinden Uruzgan’da yer alan Tarin Kot şehrinde bulunuyor. Tarin Kot Havaalanı, yurt içi uçuşları düzenleyen bir havaalanı olarak hizmet veriyor. Tarin Kot şehir merkezinden havaalanına bir yöntemle gidilebiliyor.

Taksi

Afganistan’daki genel güvenlik önlemleri nedeniyle taksi ya da araç kiralama gibi seçenekler, toplu taşımaya oranla daha fazla tercih ediliyor. Pek çok bölgeye toplu taşıma da kullanılamıyor. Dilerseniz siz de internet üzerinden güvenilir firmalarla çalışabilir ve transfer aracınızı, taksi ya da kiralamak istediğiniz aracı bu şekilde temin edebilirsiniz.

Mostar Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Mostar Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Mostar Havalimanı

Güneydoğu Avrupa’da bulunan ve tarihte Roma İmparatorluğu’nun bir parçası olan Bosna-Hersek, Balkan Yarımadası ülkelerinden biri. Ülke tarih boyunca farklı hükümdarlıklara ev sahipliği yapmış, bu bakımdan tarihi dokusu zengin ülkeler arasında yer alıyor. Başından geçen savaşlar sonucu bir kısmı tahrip olmuş olsa da özellikle Mostar şehri kültür turizmi için en ideal destinasyonlardan biri olarak görülüyor. Şehir UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alıyor. Mostar Havalimanı, bu güzellikleri ziyaret için gelen yolcuları karşılıyor. Havalimanından şehre inebilmek için bir yönteme başvurulabiliyor.

Taksi

Mostar Havalimanı’ndan şehir merkezine seyahat etmek için taksiye binebilirsiniz. Taksiyle 10 dakikada şehir merkezine varabilirsiniz.