Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tarin Kot - Sardeh Band uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Tarin Kot Havalimanına Ulaşım

Tarin Kot Havaalanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tarin Kot Havaalanı

Tarin Kot Havaalanı, Afganistan’ın 34 yönetim bölgesinden Uruzgan’da yer alan Tarin Kot şehrinde bulunuyor. Tarin Kot Havaalanı, yurt içi uçuşları düzenleyen bir havaalanı olarak hizmet veriyor. Tarin Kot şehir merkezinden havaalanına bir yöntemle gidilebiliyor.

Taksi

Afganistan’daki genel güvenlik önlemleri nedeniyle taksi ya da araç kiralama gibi seçenekler, toplu taşımaya oranla daha fazla tercih ediliyor. Pek çok bölgeye toplu taşıma da kullanılamıyor. Dilerseniz siz de internet üzerinden güvenilir firmalarla çalışabilir ve transfer aracınızı, taksi ya da kiralamak istediğiniz aracı bu şekilde temin edebilirsiniz.

Sardeh Band Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Sardeh Band Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Sardeh Band Havaalanı

Afganistan’ın Sardeh Band yönetim merkezinde bulunan Sardeh Band Havaalanı, şehir merkezinden 6 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Yalnızca iç hat uçuşlarına açık olan havaalanından şehir merkezine ulaşım bir yöntemle gerçekleştirilebiliyor.

Taksi

Sardeh Band Havaalanı’ndan şehir merkezine gidebilmek için taksi ya da araç kiralama gibi seçeneklerden yararlanabilir, güvenlik koşulları nedeniyle güvenilir firmalardan araç temin etme alternatifini değerlendirebilirsiniz. Yaklaşık 7 ila 10 dakika içerisinde merkeze ulaşabilirsiniz.