Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tiran - Dortmund uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Tiran Havalimanına Ulaşım

Tiran Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tiran Uluslararası Havalimanı

Arnavutluk’un başkenti Tiran’da yer alan ve ülkenin tek uluslararası havalimanı olarak hizmet veren Tiran Uluslararası Havalimanı, kentin Rinas adlı köyünün sınırları içerisinde bulunuyor. Arnavutluk’un ticari ve kültürel merkezi olarak yoğun uçuş trafiği alan Tiran’ın bu yoğunluğunu karşılayan havalimanına, transferinizi sağlayacak iki seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet’le en uygun uçak bileti ve otel fiyatlarına ulaşabileceğiniz gibi, aynı zamanda en hesaplı ve güvenilir havalimanı transfer tarifelerini de değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz. Aerobilet transfer hizmetleri, Tiran Uluslararası Havalimanı’na rahatlıkla gidebilmenizi sağlayacak, otelinizden havalimanına ulaşımınızda keyifli bir yol tecrübesi yaşamanıza yardımcı olacak transfer tarifeleri sunuyor. Siz de Aerobilet transfer sayfasından tarifeleri görüntüleyebilir ve dilediğiniz tarifeden rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Transfer tarifelerini görüntüleyemiyorsanız, Aerobilet destek hattından tarifeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Taksi

Otelinizden taksi çağırabilir ya da dilerseniz Tiran şehir merkezindeki merkezi noktalardan da taksi bulabilirsiniz. Taksiyle Tiran Uluslararası Havalimanı’na yarım saat içerisinde seyahat edebilirsiniz.

Dortmund Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Dortmund Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Dortmund Havalimanı

Almanya, Orta Avrupa’da bulunan bir Avrupa Birliği ülkesi. Ülke, dünyanın en fazla göç alan ülkelerinden biri olarak, aynı zamanda Avrupa Birliği’nin en kalabalık ülkesi konumunda bulunuyor. Baltık Denizi ve Kuzey Denizi’ne kıyıları bulunan Almanya’nın şehirleri, kültür turizminin yanı sıra, ticari amaçlı uçuşlar ile spor ve fuar turizminde de ön plana çıkıyor. Ayrıca büyük ve köklü üniversiteleri, yüzbinlerce öğrencinin oluşturduğu hava trafiğini yaşıyor. Bu şehirlerden biri de Dortmund. Dortmund, bir öğrenci şehri ve aynı zamanda ülkenin ticaret merkezlerinden biri olarak biliniyor. Bu bakımdan yoğun uçuş alan Dortmund’un Bundesliga’da oynayan takımı Borussia Dortmund karşılaşmalarının olduğu dönemlerde de uçuş trafiği hızlanıyor. Dortmund Havalimanı, tüm bu hava trafiğini yönetiyor. Dortmund Havalimanı’ndan şehir merkezine yapılan havalimanı transferlerinde pek çok farklı ulaşım seçeneği değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri, Dortmund’daki transfer süreçlerinizde de güvenle transfer sağlamanız ve transfer tecrübelerinizi lüks ve konforla tamamlamanız için sizleri bekliyor. Aerobilet’in transfer sayfasını siz de bir an önce ziyaret edebilir ve transfer tarifelerini inceleyebilirsiniz. Transfer ihtiyaçlarınızı en etkili şekilde karşılayacak alternatifleri değerlendirerek, Dortmund Havalimanı’ndan şehir merkezine veya farklı transfer bölgelerine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Aerobilet destek hattını dilediğiniz her an arayabilir, transfer yetkililerine alternatif taleplerinizi ya da sorularınızı iletebilirsiniz.

Otobüs

Dortmund Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım sağlamak için havalimanı shuttle otobüslerini kullanabilirsiniz. Shuttle otobüslerle Holzwickede Tren İstasyonu’na kadar transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tren

AirportExpress adı verilen tren hattı, Dortmund Havalimanı’na inen yolcuların transferlerini sağlıyor. Dortmund Havalimanı’ndan, şehirdeki merkezi tren istasyonuna kadar AirportExpress ile seyahat edebilirsiniz.  

Taksi

Dortmund Havalimanı’ndan yapacağınız yolcu transferlerinizi taksiyle de sağlayabilirsiniz. Dortmund Havalimanı’ndan taksiyle şehir merkezine kadar yarım saat içerisinde transferlerinizi tamamlayabilirsiniz.