Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tiran - Eindhoven uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Tiran Havalimanına Ulaşım

Tiran Uluslararası Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tiran Uluslararası Havalimanı

Arnavutluk’un başkenti Tiran’da yer alan ve ülkenin tek uluslararası havalimanı olarak hizmet veren Tiran Uluslararası Havalimanı, kentin Rinas adlı köyünün sınırları içerisinde bulunuyor. Arnavutluk’un ticari ve kültürel merkezi olarak yoğun uçuş trafiği alan Tiran’ın bu yoğunluğunu karşılayan havalimanına, transferinizi sağlayacak iki seçenek bulunuyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet’le en uygun uçak bileti ve otel fiyatlarına ulaşabileceğiniz gibi, aynı zamanda en hesaplı ve güvenilir havalimanı transfer tarifelerini de değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz. Aerobilet transfer hizmetleri, Tiran Uluslararası Havalimanı’na rahatlıkla gidebilmenizi sağlayacak, otelinizden havalimanına ulaşımınızda keyifli bir yol tecrübesi yaşamanıza yardımcı olacak transfer tarifeleri sunuyor. Siz de Aerobilet transfer sayfasından tarifeleri görüntüleyebilir ve dilediğiniz tarifeden rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Transfer tarifelerini görüntüleyemiyorsanız, Aerobilet destek hattından tarifeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Taksi

Otelinizden taksi çağırabilir ya da dilerseniz Tiran şehir merkezindeki merkezi noktalardan da taksi bulabilirsiniz. Taksiyle Tiran Uluslararası Havalimanı’na yarım saat içerisinde seyahat edebilirsiniz.

Eindhoven Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Eindhoven Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Eindhoven Havalimanı

Batı Avrupa ülkelerinden Hollanda, kendine özgü kültürü, meşhur peynirleri, laleleri, ulaşımda sıklıkla kullanılan bisikletleri ve tabii ki yel değirmenleriyle dikkati çekiyor. Dünyanın dört bir yanından hem alışveriş turları hem gece hayatı hem de tarihi ve doğal güzellikleri için ziyaretçi akınına uğruyor. Ülkenin aynı zamanda teknoloji ve sanayi alanında da öne çıkmasını sağlayan şehirleri bulunuyor. Bunlardan biri de Eindhoven. Eindhoven, ünlü teknoloji markalarından birine ait fabrikaların bulunduğu bir şehir. Dolayısıyla ticari amaçlı sıklıkla uçuş trafiği yaşıyor. Şehrin uçuş trafiğini Eindhoven Havalimanı karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine veya otellerine gitmek isteyen yolcular için birkaç ulaşım seçeneği öne çıkıyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Aerobilet transfer hizmetleri ile son derece lüks ve konforlu bir şekilde havalimanı transferlerinizi sağlayabilirsiniz. Dünyanın farklı yerlerinde, yurt içi ve yurt dışında hemen her havalimanı ile otel bölgeleri veya şehir merkezleri arasında transfer süreçlerinizi önceden planlayabilir, seyahatinizde transferleri sorun etmeden, keyifli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eindhoven Havalimanı’ndan da otelinize veya diğer transfer bölgelerine kolaylıkla seyahat edebilirsiniz. Tek yön ya da gidiş dönüş transferleriniz için rezervasyon yapabilir, sorularınızı Aerobilet destek hattı üzerinden transfer yetkililerine yöneltebilirsiniz.

Otobüs

Eindhoven Havalimanı’ndan şehir hatları otobüslerine de binebilirsiniz. Veldhoven’a kadar giden 103 numaralı otobüs, Eindhoven Otobüs Terminali’ne giden 401 numaralı otobüs veya Best’e giden 145 numaralı otobüsü tercih edebilirsiniz.

Taksi

Taksiyle Eindhoven Havalimanı’ndan şehirde gitmek istediğiniz her bölgeye seyahat edebilirsiniz. Taksiyle havalimanından şehir merkezine 15 dakika içerisinde transferinizi sağlayabilirsiniz.