Aerobilet'i kullanarak çerez kullanım koşullarını kabul ediyorsunuz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tyumen - Plovdiv uçak bileti

Sizin için en uygun fiyatlı uçak biletlerini arıyoruz. Lütfen bekleyiniz.

Şehir Merkezinden Tyumen Havalimanına Ulaşım

Tyumen Roschino Havalimanı’na şehir merkezinden ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Tyumen Roschino Havalimanı

Rusya, dünyanın en büyük yüzölçümüne sahip ülkesi ve aynı zamanda dünyanın en büyük ekonomilerinden biri olarak dikkati çekiyor. Yeraltı eneri kaynakları bakımından zengin olan ülke, ticaret ve diplomasi gibi alanlarda da yoğun trafik yaşıyor. Federal bölgeler halinde yönetilen, farklı etnik gruplara ev sahipliği yapan Rusya’nın en büyük bölgelerinden biri de Sibirya. Ural Dağları ile başlayıp, Büyük Okyanus’a kadar uzanan bir bölgeyi kapsayan Sibirya’nın aynı zamanda Kuzey Buz Denizi ve Pasifik Okyanusu’na da kıyıları bulunuyor. Batı ve Doğu olmak üzere ikiye ayrılan bölgenin Batı Sibirya olarak adlandırılan bölümünde yer alan Tyumen, Sibirya’nın en eski Rus şehri olarak biliniyor. Tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkati çeken Tyumen’e ulaşım için Tyumen Roschino Havalimanı üzerinden uçuşlar gerçekleştiriliyor. Şehir merkezi ile havalimanı arasındaki transfer süreçleri için birkaç farklı seçenek değerlendirilebiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

Oteller ve şehir merkezleri ile havalimanları arasında konforlu, güvenli ve lüks transfer süreçleri tesis eden Aerobilet transfer hizmetleri ile siz de seyahatlerinizi güvence altına alabilir ve transfer sürecinizi keyifli hale getirebilirsiniz. Tyumen’de de otelinizden ya da Aerobilet’in transfer sisteminde yer alan bölgelerden Tyumen Roschino Havalimanı’na kolaylıkla seyahat edebilir, ulaşım için araç veya durak bekleme derdine son verebilirsiniz. Hemen siz de seyahatinizin öncesinde transfer sürecinizi planlayın; Aerobilet ayrıcalıklarından yararlanmaya bir an önce başlayın.

Otobüs

Şehir hatları otobüsleri de havalimanı transferleri için başka bir alternatif olarak değerlendirilebiliyor. Tyumen şehir merkezinden 141 numaralı otobüsle, Tyumen Otobüs Terminali’nden ise 10 numaralı otobüsle Tyumen Roschino Havalimanı’na gidebilirsiniz.

Taksi

Havalimanı transferleri için kullanılan ulaşım yöntemlerinden bir diğeri de taksiye binmek. Taksiyle şehir merkezinden Tyumen Roschino Havalimanı’na yarım saat içerisinde gidebilirsiniz.

Plovdiv Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Plovdiv Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım hakkında bilmeniz gerekenler

Plovdiv Havalimanı

Balkan ülkelerinden biri olan ve ülke olarak kuruluşu M.S 681 yılına uzanan Bulgaristan, pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış olan ve özellikle uzun yıllar Osmanlı İmparatorluğu’nun hüküm sürdüğü topraklar olması bakımından günümüzde dahi Osmanlı izleri taşıyan bir ülke. Bulgaristan’ın iki büyük şehrinden biri olarak bilinen Filibe yani bir diğer adıyla Plovdiv de bu izleri taşıyan başlıca şehirler arasında yer alıyor. Osmanlı Dönemi’nden camilerin, çeşmelerin ve eski yerleşimlerin bulunduğu Plovdiv, Balkanların önemli turizm merkezlerinden. Şehrin uluslararası uçuş trafiğini ise Plovdiv Havalimanı karşılıyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek için iki seçenek kullanılabiliyor.

Aerobilet transfer hizmetleri

 

Aerobilet transfer hizmetleriyle Plovdiv seyahatinizde de transfer sürecinizin sorunsuz geçmesini, lüks ve güvenilir transfer araçlarıyla seyahatinizin bu kısmının her zamankinden çok daha keyifli olmasını sağlayabilirsiniz. Aerobilet’in resmi web sitesi üzerinden transfer sayfasını görüntüleyerek, buradan havalimanı transfer rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Plovdiv Havalimanı’ndan şehir merkezine, diğer transfer bölgelerine veya otelinize, tek yön ya da gidiş dönüş transfer sürecinizi planlayabilirsiniz. Sorularınız veya transferlerle ilgili farklı talepleriniz için Aerobilet destek hattını arayabilirsiniz.

Taksi

Plovdiv Havalimanı ile şehir merkezi arasında hizmet veren toplu taşıma araçları bulunmuyor. Dilerseniz Havalimanı’ndan şehir merkezine veya otelinize taksiyle gidebilirsiniz. Taksiyle havalimanından 20 dakikada şehir merkezine varabilirsiniz.